Dynastia
powrót do forum 5 sezonu
ocenił(a) serial na 10
kingagrzywnaspoko

Na necie można pobrać dwa odcinki ale o angielsku i bez napisów... Też czekam.

ocenił(a) serial na 3
Asteria

Możesz obejrzeć 10 odcinków: https://ww1.soap2dayhd.co/film/dynasty-season-5-1630852380/

ocenił(a) serial na 3
Asteria

możesz zobaczyć 10 odcinków na ww1.soap2dayhd.co/film/dynasty-season-5-1630852380/

ocenił(a) serial na 3
Asteria

Po angielsku. Nie polecam. Nuuuda. Banał. Nie dziwię się, że nie ma kontynuacji. Można włączyć w tle jak coś robisz. Jak zawsze fajne stylizacje, moda. To jedyny niestety plus.

ocenił(a) serial na 3
Asteria

Nie oczkuję że to będzie ambitna fabuła, bo nie po to się ogląda takie rzeczy. To serial dla rozrywki, zabawy, relaksu. A tu nie ma o tym mowy. Moja Ciotka oglądała kiedyś serial "moda na sukces". Mogłaś nie oglądać 100 odcinków a i tak wiedziałaś o co chodzi. Ciocia mówiła, że im większy numer odcinki tym gorzej. Ciotka nie wytrwała do końca. No to taki jest 5 sezon.

kingagrzywnaspoko

Z czego wiem, to Dynastia będzie na Netflixie dopiero gdy wszystkie odcinki zostaną opublikowane na CW w Stanach. O ile wszystko pójdzie bez opóźnień to wydaje mi się, że Dynastia powinna być na początku sierpnia na Netflixie, ale sama nie wiem (tak było w przypadku innych sezonów)

ocenił(a) serial na 3
kingagrzywnaspoko

Możesz zobaczyć 10 odcinków na: ww1.soap2dayhd.co/film/dynasty-season-5-1630852380/

ocenił(a) serial na 3
kingagrzywnaspoko

Po angielsku. Nie polecam. Nuuuda. Banał. Nie dziwię się, że nie ma kontynuacji. Można włączyć w tle jak coś robisz. Jak zawsze fajne stylizacje, moda. To jedyny niestety plus.

ocenił(a) serial na 3
kingagrzywnaspoko

Nie oczkuję że to będzie ambitna fabuła, bo nie po to się ogląda takie rzeczy. To serial dla rozrywki, zabawy, relaksu. A tu nie ma o tym mowy. Moja Ciotka oglądała kiedyś serial "moda na sukces". Mogłaś nie oglądać 100 odcinków a i tak wiedziałaś o co chodzi. Ciocia mówiła, że im większy numer odcinki tym gorzej. Ciotka nie wytrwała do końca. No to taki jest 5 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones