PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710919}
2,7 1 955
ocen
2,7 10 1 1955
Dzień, który zmienił moje życie
powrót do forum serialu Dzień, który zmienił moje życie

Co jest?

ocenił(a) serial na 7

No ludzie! Ten serial już miał premierę. Dokładnie odbyła się 3 marca 2014 roku, więc niech
ktoś coś z tym zrobi.

ocenił(a) serial na 6
looki14

No,premiera była już dawno,ale wiadomo,kolejki,i dopiero parę dni temu dodano tu ten serial,ale niestety możliwości oceniania nikt na razie nie włączył.

looki14

od jutra będzie można już oceniać

looki14

I po co oceniać? Gdy go oglądam zbiera mi się na rzygi, na większość aktorów, którzy nie oddają uczuć. bleee...

ocenił(a) serial na 7
filmowy_laufer

Ten serial jest w miarę sensowny. Niektóre historie są nawet ciekawe.

looki14

Twoja opinia, nie muszę się z nią zgadzać, ale... ogladnąłem z 6 odcinków, z czego jedna historia była ciekawa, ale okropnie zagrana.

filmowy_laufer

to jest kalka trudnych spraw albo ukrytej prawdy-te same problemy tylko inni aktorzy, litości..............

użytkownik usunięty
looki14

Ten serial jest chyba nawet lepszy od Dlaczego ja i Trudnych spraw. Te historie są dośc ciekawe i przedstawione szybko i konkretnie.

zgadzam się chociaż trudne sprawy też są fajne, jedynie dlaczego ja robi się już kiepskie. Widziałam ukrytą prawdę i tego nie znoszę. Dzień i trudne sprawy to fajne seriale paradokumentalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones