PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34210}

Dzieci Diuny

Children of Dune
7,0 3 081
ocen
7,0 10 1 3081
Dzieci Diuny
powrót do forum serialu Dzieci Diuny

Udało mi się wypatrzeć na plakacie Mesjasza Diuny (DVD) od 28.08.2008 r. w Biedronce za 10 zł. Możliwe że będą też 2 pozostałe DVD z miniserii - wtedy udałoby sie skompletować całość za 30 zł, na co ostrzę sobie zęby - miałem od dawna ochotę kupić, ale w Empiku kosztował ~120 zł, na Allegro ~90 (73 zł + przesyłka + przelew).

ocenił(a) serial na 9
Herr_Doktor

Aktualizacja: specjalnie wieczorem pofatygowałem się sprawdzić i od jutra (28.08.2008) będzie tam z miniserii tylko Mesjasz Diuny za podane 9,99 zł. Nieco się zawiodłem, ale w tej sieci co jakiś czas są filmy z dystrybucji Monolith Films po 9,99 zł, więc jest szansa na skompletowanie całości "na raty" w strawnej cenie.

ocenił(a) serial na 9
Herr_Doktor

No i 19.01.2009 pojawiła się druga część z miniserii - też z EPIPOLu po 9,99 zł. Pierwsza część miniserii była pod koniec sierpnia, właśnie (20 stycznia, czyli po 4,5 miesiąca) kupiłem część drugą. Przy dobrych wiatrach za kolejne 4,5 miesięca będzie domknięcie miniserii, czyli dystrybutor donosi ją w okresie ciążowym :>
IMHO nieco chora dystrybucja, bo w salonikach Empiku, Kolportera itp. nie mogłem kupić - nie było, tak samo jak nie ma Diuny z 2000 r. z Newmanem Kodeteva - nakład wyczerpany. Trochę dziwaczna ta dystrybucja w PL po spożywczakach, ale od kiedy ta "sieć" bawi się w MVNO nie mając nawet głupiej obsługi kart kredytowych w kasach, to już nic mnie nie zdziwi.

użytkownik usunięty
Herr_Doktor

Dzisiaj widziałem w Biedronce cz.III. Przeszukałem wszystkie pudła, ale poprzednich części nie było :(

ocenił(a) serial na 1
Herr_Doktor

To idealne miejsce dla tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones