PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114303}

Dziesiąte królestwo

The 10th Kingdom
7,9 2 598
ocen
7,9 10 1 2598
Dziesiąte królestwo
powrót do forum serialu Dziesiąte królestwo

Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać spodziewać po filmie 10th Królestwo. Nie myślałem że może to być baśń lub coś temu podobne. Ten serial został przedstawiony w paru minutach, i czasami nie mogłem wierzyć czego pilnowałem - to było bardzo unikalne i dobrze zrobione!. Wiest, William, Cohen & Larroquette wszystko zrobili wspaniale, specjalnie William- ona była wielką bohaterką. Podobają mi się takie nawiązania do opowieści o wróżkach i czarach. Ten miniserial jest jedną wielką zabawą i jest bardzo pomysłowo zrobiony, mogę stwierdzić iż z miłą chęcią mi się go oglądało . Jeżeli kiedykolwiek ktoś pragnąłby w kanonach historii znalezc coś o goblinach, księżniczkach, wiedźmach, wróżkach i tego typu rzeczy to wszystko to może odnalezc w tym filmie, do którego obejrzenia serdecznie zapraszam. Mam nadzieję że znajdą się wśród was tacy którym również ten film się tak spodobał jak mi. Pozdrowienia MistrzB.

użytkownik usunięty
LukBis

Fantazja, humor i możliwość powrotu do dziecięcej wyobraźni. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Szkoda że tak mało takich filmów .Margo

użytkownik usunięty
LukBis

Moze mi ktoś streścić 9 odcinek!! Starasznie mi się podoba ten serial, ale przeoczyłam ten odcinek (z winy telewizji!!!). Mój mail to : filia0604@wp.pl
PROSZĘ!!!!!

ocenił(a) serial na 10

SZCZEŚLIWIE MAM NAGRANE WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU POZA PIERWSZYMI 45 MIN.
POZDRAWIAM,
JABU

jabu

A mógłbyś wrzucić na jakiś serwer 3 odcinek ( z wersji 5-cio odcinkowej, a jeśli masz 10-cio to chyba 4 i 5?), bo nagrywałam wszystkie z TV PULS i akurat w ciągu tych dwóch była awaria prądu, a to miałbyć prezent dla młodszej siostry :((((

ocenił(a) serial na 10

SZCZEŚLIWIE MAM NAGRANE WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU POZA PIERWSZYMI 45 MIN.
POZDRAWIAM,
JABU

ocenił(a) serial na 10
LukBis

Uwielbiam ten film XD Zgadzam się w pełni z tobą, wspaniale zrobione ;)

Lucifiel

Jabu, a masz na CD/DVD? Byłabym wdzięczna, gdybyś zechciał się ze mną tym podzielić :D

Imoto_2

Ja poszukuję 3 odcinka z wersji 5-cio odcinkowej, bo prąd mi wysiadl w trakcie nagrywania:/

ocenił(a) serial na 10
nicpon_m

Witam,
mam nagrany na DVD cały serial. Niestety w wersji z napisami. Jak ktoś był by szczególnie zainteresowany to mogę przekopiować i udostępnić (szczególnie osobom z Warszawy i okolic, gdzie grasuję), ale od biedy mógł bym też płytkę wysłać pocztą. Jakby co, e-mail do mnie: jabu9@o2.pl
komórka: 513-287-297.
Pozdrawiam wszystkich fanów serialu!!!
Ja się przy nim już drugi raz świetnie bawiłem. I tylko wielka szkoda i wszechogarniająca nostalgia: raz, że się skończył, dwa, że pomimo obiecującego zakończenia zapowiadającego kontynuację mimo upływu 10 lat nie podjęto wyzwania i nie zrobiono drugiej części...

pozdrawiam,
jabu

ocenił(a) serial na 9
Imoto_2

Ja właśnie ściągam z torrentów, ma 11,6GB, szczęśliwie chyba bez lektora :)

a wpisałam tylko w google the 10th Kingdom torrent

ocenił(a) serial na 10
huwer1001

Hm, a wiecie, czy jest to moze na podstawie jakiejs ksiazki?? Jakby tak, to pewnie super by sie czytalo...

ocenił(a) serial na 10
ewx_666

Nie wiem. Ale przy najbliższym wypadzie do księgarni lub biblioteki postaram się odnaleźć tę książkę ! Na pewno było by fajnie ją przeczytać

asia130

Serial jest na podstawie oryginalnego scenariusza i chyba o książce nie ma mowy, no chyba, że o książce na podstawie serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones