PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011882}
5,1 5 228
ocen
5,1 10 1 5228
1,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum serialu Dziewczyna i kosmonauta

Przecież oni kradną lodówki na Ukrainie dla CIPÓW...
Są tak do przodu w technologii, że wspomagają się zakupami w Iranie i Korei.....
Zresztą, każdy chce mieć wypasiony ruski komp, tv czy też smartfon....
O samochodach nie wspomnę.

brunus

zaawansowane to ty masz porażenie mózgowe, naoglądał sie tvp i tvn i zaraz w smoki będzie wierzył, pewnie to ty należysz do tego plebsu umysłowego co dwa lata temu jadąc sam w aucie miał maseczkę założoną

brunus

Skończ łykać propagande zydka zelenskiego i jego nazioli antypolskich spad flagi UPA, niedługo będziesz mial szanse sie wykazac i umrzec na wojence ku chwale interesow usa. Chwala Polsce Rosji i naszym prawdziwym sojusznikom!

radace84

Wania, ty tak na serio czy za rubelki?

brunus

W ogóle kto wymyślił w tych słodkich czasach scenariusz, w którym polska miniserka sprzedaje ruskim polskich pilotów. Tego to by nawet Macierewicz nie próbował, a tu chłopcy sikają po nogach jakby o złote kalesony grali...
Nie wspomnę już o tym, że nawet Stalin nie chciał nas w sojuzie, bo nie ufał jak psom (słusznie skądinąd).
No i te ruskie osiągnięcia takie wiarygodne i urocze.

brunus

No i zasłużyłeś na indywidualne braterskie pozdrowienia druzjew naszych. I to od razu z harcerskim okrzykiem "czuwaj". Oni są słodsi nawet od tego scenariusza.

ocenił(a) serial na 2
menysek

Wiem, wiem. Nie odpowiadam i nie dyskutuję z ludźmi tego pokroju, którzy już na wstępie sypią inwektywami....
Dlaczego? Bo żeby wejść z nimi w wymianę trzeba zejść do ich poziomu. A na tym POZIOMIE pokonają mnie, bo są miszczami.
Poza tym gardzę i brzydzę się ludźmi, którzy piszą chwała rosji..(bo tu nie ma nic do rzeczy Ukraina).
rosji, która pospołu z Hitlerem napadła na Polskę i która choćby tylko w Katyniu - jeśli trzymać się tego okresu - wymordowała kwiat inteligencji polskiej.
A na serial szkoda czasu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones