PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011882}
5,1 5 228
ocen
5,1 10 1 5228
1,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum serialu Dziewczyna i kosmonauta

Nie jest zły.

ocenił(a) serial na 7

Cieszy mnie że Polacy próbują wejść w gatunki które nie są w Polsce kręcone. Serial ma swoje mankamenty ale ogląda się go przyjemnie.Za to największym atutem tego serialu jest dobór muzyki i piosenek.Pod tym względem to najlepiej muzycznie dobrany serial.

BrunoDroh

Musisz mieć konkretną tolerancję.
Nie chodzi o gatunek, ten serial jest zwyczajnie tragicznie spaskudzony.

ocenił(a) serial na 7
Stefan_Sikanamura

To prawda.Mam wyjątkową wyrozumiałość dla Polskich produkcji. Irytuje mnie jednak spore niechlujstwo twórców. Podobnie było z serialem Krakowskie potwory.Sam koncept był dobry ale twórcy olewali zbyt dużo spraw. W wypadku Dziewczyny i Kosmonauty zdjęcia są naprawdę dobre, sam motyw miłości też fajny. Ale wątek z ruskimi był fatalny.

ocenił(a) serial na 7
BrunoDroh

Pewnie, ze nie jest. Całkiem fajnie się ogląda. Miłość jest, fantastyka jest, wartka akcja jest. Koneserzy z filmwebu jak zwykle oczekuja nie wiadomo czego. Rzadko oglądam polskie filmy a ten mi się spodobał. Dobrze się ogląda. Jedyne co mi nie pasuje to aktor grający starszego Bogdana. Młody fajny, tajemniczy, przystojny. A ten... Nic w sobie nie ma. Gryzie mnie, ze taki bezpłciowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones