PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011882}
5,1 5 228
ocen
5,1 10 1 5228
1,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum serialu Dziewczyna i kosmonauta

czy będzie choć mały epizod Wielkiego Elektronika?

ocenił(a) serial na 4
waclawsmietana

Było już coś podobnego, ale o wiele lepiej napisane z Deppem - "Żona astronauty" - o ile dobrze pamiętam - to "nasza" netflixowa produkcja nie będzie się umywać do tej hollywoodzkiej ;)

ocenił(a) serial na 10
pd_beatle

O ile dobrze pamiętam to ta produkcja z Deppem była słaba jak kisielek. Liczę że netfixowa będzie fajniejsza :))

ocenił(a) serial na 4
babycorleone

Kwestia gustu . Mnie się podobało, choć przynudzali, ale w ogólnym rozrachunku wyszło spoko Choć jestem fanem polskich produkcji, to śmiem wątpić w jakość tejże. No, ale czas pokaże ... Pozdro.

pd_beatle

Na plus: polska szachownica na mundurze. Na minus: wahadłowiec na plakacie. Tyle jest projektów nowych rakiet, że wspomnę tylko o Starship SpaceX a literatura i filmografia sf dostarcza tak wiele możliwości, a ci wyskakują z wahadlowcami. To ma być sf czy steampunk? Rozumiem że to serial dla kobiet zupełnie nieinteresujących się kosmonautyką, ale wypadałoby zachować minimum realizmu i zgodności z konwencją gatunku.

ocenił(a) serial na 2
akcjamlodych

...polska szachownica na mundurze... nie w takiej kupie

Valhilla

Jak dodac wątek na filmwebie? Nie widze opcji

ocenił(a) serial na 2
lilka_31

plusik w kółeczku

akcjamlodych

plus jest taki, że w 2052 wielka płyta się jeszcze ostała, jeśli dobrze gdzieś tam dostrzegłem. Mogę spać spokojnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones