PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873559}

Dziewczyna z Oslo

Bortført
6,1 2 270
ocen
6,1 10 1 2270
Dziewczyna z Oslo
powrót do forum serialu Dziewczyna z Oslo

Akurat przed chwilą skończyłem serial ,,Dziewczyna z Oslo'' na Netflixie. Błędy logiczne, które występują w tym filmie, są w każdym odcinku. Co powoduje, że pomimo bardzo dobrej gry aktorskiej, świetnej muzyki czy operowania kamerą, całość można określić jako ZŁA i nieudana próba stworzenia czegoś na wzór serialu ,,Kalifat''. Niestety, ale produkcja norweska nie sprostała oczekiwaniom, które można było jakoś powziąć po opisie lub zwiastunie serialu.

Jedna wielka wtopa. Odradzam oglądać, bo to jest strata czasu. Są lepsze produkcje na tematy bliskowschodnie, które między innymi poruszają temat terroryzmu, aktorów niepaństwowych, walki pomiędzy Izraelem a Palestyną.

4/10 - omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) serial na 8
kuba1193

Jakie lepsze produkcję masz na myśli?

Jaro9003

Nie wiem, jakie produkcje mógłbły polecić autor postu, ale ja polecam Faudę.

ocenił(a) serial na 3
Jaro9003

również polecam "Faudę" i wspomniany "Kalifat". W podobnym klimacie można obejrzeć "Hit&run", ale to tak na samym końcu.

ocenił(a) serial na 8
olciakowaa

Faude i Kalifat obejrzałem. A w połowie roku ma być czwarty sezon Faudy.

Hit&Run nie oglądałem.

ocenił(a) serial na 3
Jaro9003

Fauda, Hit&Run, Kalifat, Spy, Homeland. Ten serial przedstawił Norwegów jako idiotów, Izraelczyków jako nieudaczników, ISIS to Januszem pustyni a Hamas to już w ogóle nie wiem. Polityką rządzą średnio inteligentne matki w stresie. A mogło być naprawdę dobrze nakręcone, bo potencjał był i środki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones