PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858049}

Dziewięcioro nieznajomych

Nine Perfect Strangers
7,0 7 443
oceny
7,0 10 1 7443
5,6 5
ocen krytyków
Dziewięcioro nieznajomych
powrót do forum serialu Dziewięcioro nieznajomych

Ciężki

ocenił(a) serial na 8

Świetnie zrealizowany projekt. Pierwszy odcinek trochę nudnawy, ale kolejne 3 trzymają równy, wysoki poziom. Tematyka ciężka, po obejrzeniu wszystkich dostępnych epizodów, rozbolała mnie głowa. Ładunek emocjonalny dosłownie rozwalił mi mózg. Każdy z bohaterów nosi w sobie ogromny ból, którego fragmenty pewnie tkwią w każdym z nas. Polecam każdemu, kto lubi się pluskać w egzystencjonalnym bagnie :)

ocenił(a) serial na 8
Dziewczyna_Maszyna

osobiście polecam książkę, jest rewelacyjna.

ocenił(a) serial na 3
Dziewczyna_Maszyna

Ładunekntego filmu rozwalił Ci głowę :)? To
Masz głowę z cukru, nie dość że okropny gniot to psychologicznie tem film jest dla nastolatków

ocenił(a) serial na 8
duzagrubapanda

No właśnie film... ewidentnie nie widziałaś serialu. Zgodzę się z autorką, ładunek emocjonalny jest ogromny. Z każdym odcinkiem jest coraz grubiej.

Btw Film dla nastolatków o problemach ludzi głównie ze średnią wieku 40 lat? No ciekawe.

Pewnie brak Ci wrażliwości, zdarza się.

ocenił(a) serial na 3
czupakabra66

Mówiłem o serialu, to psychologiczny gniot i to nie brak wrażliwości a brak dobrego smaku. Problemy 40 latków ? Jeśli już próbujesz analizować coś to jest to serial o problemach uniwersalnych - stracie, samooceny, złości, wycofania, racjonalizowania wiec są dla każdego. Nie zmienia to faktu ze jest to paździerz. Budowanie emocjonalne bohaterów robił reżyser na kiblu - notabene ten sam który obsadził NK w innym gniocie. Jeśli mówisz ze to mocny serial to nie zabieraj się za poważne produkcje no prze rok z domu nie wyjdziesz z wybuchu głowy.

ocenił(a) serial na 8
duzagrubapanda

Hahaha, wow, nie zesraj się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
duzagrubapanda

Hahahhaa ❤️

duzagrubapanda

Jak dla mnie to tez byl paździerz. Szkoda nawet ta wytloczyne komentowac.

czupakabra66

Ogromny ładunek emocjonalny.. chyba dla kogoś z podstawówki :D

Dziewczyna_Maszyna

w pełni się zgadam.
bardzo podoba mi się to że ten serial gatunkowo jest zarazem komedią i dramatem (bardziej dramatem) oraz to jak porusza tematykę zdrowia psychicznego oraz żałoby. kiedy zaczęłam oglądać ten serial nie spodziewałam się takiego ładunku emocjonalnego.

Dziewczyna_Maszyna

Chyba oglądaliśmy inne filmy :D ja tu nie widzę nic ciężkiego, i wybitnie trudnej tematyki.. różne problemy różnych ludzi, i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones