PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106175}

Dziwny traf

Strange Luck
8,0 156
ocen
8,0 10 1 156
Dziwny traf
powrót do forum serialu Dziwny traf

Super serial

ocenił(a) serial na 8

Ach jak ja lubię ten serial - szkoda tylko, że jest tak rzadko emitowany. Pamiętam, jak kiedyś zawsze go oglądałem na Polsacie. Niedawno powtarzali go na TV4 ale niestety nie miałem możliwości obejrzenia wszystkich odcinków, ale większość obejrzałem. Może jak jeszcze raz będą dawać to postaram sie obejrzeć i być może nagram wszystkie odcinki aby je mieć na zawsze...
W tym serialu podobało mi się to, że cały czas główny bohater żył w tajemniczym świecie i wszystkie wydarzenia nie działy się bez powodu. Muzyka też była bardzo dobra - zawsze pasowała do momentów w filmie np. jak główny bohater próbował sobie przypomnieć wydarzenia z dzieciństwa. Ehh... na prawde mam bardzo miłe wspomnienia co do tego serialu, zawsze wieczorem go oglądałem na Polsacie gdy właśnie Polsat był u szczytu swojej formy i każdy go oglądał.
Jeśli ktoś z was jeszcze pamięta ten serial to proszę się wpisywać - na pewno są jeszcze ludzie, którym ten serial się podobał.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Dopiero tu zajrzałam, bo nie dawno przypomniałam sobie o tym serialu :). Serial był świetny, też go bardzo lubiłam oglądać :)

effa5

tez niedawno przypomnialam sobie o tym serialu. taak pamietam lata swietnosci Polsatu i czwartkowe (bodajże) wieczory z tym serialem. ach to byly czasy. Musze sie postarac ogladnac go jeszcze raz .Uwielbialam go! :)

ocenił(a) serial na 8
CZARNA_16

Ten serial to chyba był w piątek
Ech to były czasy

użytkownik usunięty
giovanni50

no pamietam miałem z 7-8 lat, 95 rok. leciało na polsacie. Coś było z ta czterolistną koniczyną:}

serial był w czwartki

Axel

Fajny serial, mam jeszcze wycinki z gazet z opisami odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones