PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285050}

Devil Beside You

E Mo Zai Shen Bian
7,8 851
ocen
7,8 10 1 851
E Mo Zai Shen Bian
powrót do forum serialu E Mo Zai Shen Bian

Nuda i sztucznośc.

ocenił(a) serial na 4

Obejrzałam 10 odcinków i o jakieś 5 za dużo, serial jest nudnawy i razi mnie ta sztuczność w grze postaci. Rozkręci się to później? W którym odcinku jest ta sławna scena łóżkowa hm?

ocenił(a) serial na 6
Sharlet

Właśnie skończyłam oglądać i muszę przyznać, że zajęło mi to sporo czasu. Drama nie jest najwyższych lotów aczkolwiek sam pomysł przypadł mi bardzo do gustu. Na pewno trzeba to oglądać z przymrużeniem oka - inaczej się nie da. Choć nawet wtedy niektóre sceny wydają się być po prostu żałosne. Przynajmniej tak jest w moich odczuciach.;D Momentami faktycznie bardzo nudne i chce się przewijać ale są też ciekawe momenty. Szczególnie w końcowych odcinkach. A ta sławna scena łóżkowa jest w 20 odcinku, czyli ostatnim. Przyznaję, że sama byłam jej ciekawa dlatego obejrzałam do końca. ;P Wydaję mi się, że gdyby drama była nagrywana w dzisiejszych realiach byłaby naprawdę dobra i chętnie by się ją oglądało.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones