PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285050}

Devil Beside You

E Mo Zai Shen Bian
7,8 850
ocen
7,8 10 1 850
E Mo Zai Shen Bian
powrót do forum serialu E Mo Zai Shen Bian

Warto obejrzeć

ocenił(a) serial na 9

Wciągą i nawet na koniec uroniłam kilka łez. Polecam romantycznką ( ale i nie tylko), nie możecie tego przepuścić !

Karenart

Ja również polecam ta drame przede wszystkim ze względu na głównych aktorów bardzo lubie Rainie i Mike.
Jedyny minus to zakonczenie które mi osobiscie nie przypadlo do gustu.

ocenił(a) serial na 9
Mekazkido

Zgadzam się z Tobą. W sumie sama do końca nie wiem czy zakończenie bylo szczęśliwe czy nie, bo o ile dobrze pamiętam to nic nie zostało wyjaśnione.

Karenart

Ogladalas moze "Why Why Love" z Rainie & Mike ?


Jesli ktos jest zainteresowany to tutaj podam tytuly piosenek z DBY
Theme song: (Chou Nan Ren) "Jerk" by Huang Yida
Closing theme: (Ai Mei) "Ambigious" by Rainie Yang Cheng Lin


Co do zakonczenia to nie chce tutaj spoilerowac powiem tylko ze mam maly niedosyt tak nagle sie wszystko skonczylo

ocenił(a) serial na 9
Mekazkido

No jasne, że oglądałam. A zabrałam się za to tylko dlatego, że znów grała tam trójka z poprzedniej dramy i jeżeli się nie myle to nawet matka Rainie ^^

Karenart

Widze ze jestes obeznana w temacie

ocenił(a) serial na 9
Mekazkido

Na początku od razu przyznaje się, że uwielbiam tych aktorów więc moja opinia na ten temat nie będzie do końca neutralna :D Ale jeżeli podobało Ci się "Devil Beside You" to moim zdaniem na "WWL" się nie zawiedziesz^^ Ja gorąco polecam tą drame, m.in. ze względu na aktorów :D, ale były też niespodziewane zwroty akcji na których uroniłam nawet kilka łez.

A tak apropo to masz już na swoim kącie jakiś zbiór obejrzanych dram czy dopiero zaczynasz?? Bo ja już ich trochę obejrzałam i z chęcią wymieniłam bym kilka uwag, a może nawet doradziła Ci w wyborze następnych po "WWL" ^^

Karenart

W takim razie w najblizszym czasie zabieram sie za ogladanie "WWL"

ocenił(a) serial na 9
Mekazkido

Cała przyjemność po mojej stronie ^^ Jak masz jakies pytania albo nie umiesz znaleźć odc. to z chęcią służe linkami, wystarczy, że napiszesz :) gg:3307002. Od razu mówie, że nie jestem często na gg więc jakby co to proszę o wyrozumiałość i cierpliwość :D

ocenił(a) serial na 10
Karenart

Moim zdaniem jest fantastyczny. Widziałam już wiele dram ale do tej ciągle mogę wracać. Lepszy od WWL a 'Ciemna odsłona' Mike'a aż zapiera dech <3 szczerze polecam!
ps. Przecież zakończenie jest jasne! Wrócił jak obiecał:D

ocenił(a) serial na 10
Mekazkido

Bull Fighting - również polecam :D

ocenił(a) serial na 10
Karenart

Tak, warty obejrzenia:)
Widziałam go co prawda z angielskimi napisami, ale to mnie wcale nie zraziło. Główny bohater to bardzo ciekawa postać, to w jaki sposób wyraża uczucia :)
Ahh....:)
Piękny...
I na końcu "wróciłem " xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones