PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012821}

Echa

Echoes
6,2 4 999
ocen
6,2 10 1 4999
Echa
powrót do forum serialu Echa

Dla mnie świetny

ocenił(a) serial na 10

Super mocno trzymający w napięciu mam nadzieję że będzie druga część

użytkownik usunięty
sangelika25

No zdecydowanie mogłaby być kontynuacja, choć wiedząc od początku, że jest to miniserial, to ja oglądałem go mając z tyłu głowy poczucie, że pewnie będzie to historia "jednosezonowa".
No ale zakończenie takie, że spokojnie można coś dokręcić, tylko oby szybko, bo jakby się miało czekać na kontynuację rok albo i więcej, to człowiek zdąży nie tyle może zapomnieć o tym serialu, co emocje na pewno opadną i przez to się obawiam, że dalszy ciąg tej opowieści już tak nie będzie mocno ciekawił.
To tak na marginesie wydaje mi się jedną z większych wad wielu nawet dobrych seriali, że zbyt długie oczekiwanie na kontynuację sprawia, że dany tytuł gdzieś tam wyparowuje z umysłu i często ciężko się wciągnąć na nowo, jeśli w między czasie pojawi się ileś dobrych albo i lepszych produkcji,
No ale to taka dygresja ogólna.

ocenił(a) serial na 9

Niby mini, ale otwarte zakończenie, dodatkowo obie wróciły co sugeruje końcówka.
Kontynuacja może zależeć od oglądalności. Chociaż w sumie serial dobry, szkoda by to było zepsuć to 2sezonem

Enen_2

dzieki za spoiler kurcze pamietajcie zeby pisac SPOILER

ocenił(a) serial na 6
filmaniak1975

Bez przesady, cóż tu było takiego niesamowitego?! Pierwsze trzy odcinki obejrzałem z zaciekawieniem - im dalej, tym gorzej. Wiele rzeczy zaczęło się rozłazić i pękać w szwach. Mamy tu trochę niedorzeczności, logika czasem kuleje.

Przeciętna grą aktorska, zakończenie średnie - maks 6/10. Nie przekonuje mnie nawet główna rola.

Swir

zgadzam się w 100%. Na początku intryga wydawała się dość ciekawa, ale im dalej tym gorzej. Niedokończone wątki, dziury fabularne i parodia pracy policji, która cały czas się czegoś domyśla. Zmarnowany potencjał świetnego tematu.

sangelika25

brzmi znajomo szkoda że nie wzięli bliźniaczek Olsen :) na jakiejś stronie Echa widnieje na liście zakończonych seriali chociaż tutaj widzę nie ma pewności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones