PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012821}

Echa

Echoes
6,2 4 999
ocen
6,2 10 1 4999
Echa
powrót do forum serialu Echa
_ewel_

Dobre pytanie :) logicznie rzecz biorąc, myślę, ze na wieczór autorski przyszła Leni, wszak to ją ścigała policja i teoretycznie powinna się ukrywać + była ciekawa co z siostrą. Z drugiej strony moje pierwsze odczucie było odwrotne - to Gina przyszła się upewnić, czy nikt jej nie szuka, nie ma tropów i moze spać spokojnie. Do tego Leni chyba podobalo sie życie u boku męża Giny. Zakończenie było naprawdę świetne, mimo, ze nie przepadam za formą otwartych zakończeń. Ciekawe, czy będzie 2 sezon.

Gorzka_M

Cóż, też ta twoja pierwsza logiczniejsza ;) wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Leni w przebraniu, Gina w apartamencie.

Ale z drugiej strony kto je tam wie, zdecydowanie Leni miała pod koniec chrapkę na życie w luksusie w LA, więc mogłaby i odgrywać przed jej mężem teatrzyk z powrotem Giny.

Rejka

A mi się wydaje, że druga teoria jest bardziej prawdopodobna :D Gina bała się Leni więc nie powinna być taka zadowolona i spokojna na końcu, kiedy usłyszała, że siostra była na wieczorze autorskim.. Ona też się ukrywała, ale przed siostrą

ocenił(a) serial na 9
p_poprawka

Dokładnie, gdy już poznaliśmy cała etymologie zachowań Leni to logicznym jest, że Gina się ukrywa a Leni jak to ona zabiera jej wszystkich facetów....czyli jest z Charliem.

ocenił(a) serial na 10
Rejka

No ale Charlie i tak by poznał że to Leni. Sam przyznał że była lepsza w łużku

medeiso

Nie był przekonany, która to.. Z resztą, wcześniej wspomniał, że pokochał obydwie :) a dla Leni to było rozwiązanie idealne, będąc sobą musiała się ukrywać, jako Gina mogła żyć fajnym życiem w LA

medeiso

łóżku przez ó i nie padło stwierdzenie że lepsza. Uwielbiam jak ktoś ogląda i nie czyta/ nie słucha/ nie rozumie :D

Selamun

Jeżeli już mówił, że odróżnia tylko przez zapach

ocenił(a) serial na 9
Selamun

Padło. Było to napisane w jego notatkach. Krytykujesz innych a sama nieuważnie oglądasz.

Selamun

Tak jak napisane zostało poniżej w notatkach ujął, że Leni jest bardziej wyzwolona w łóżku.

nina2001

Wyzwolona nie znaczy lepsza ;)

ocenił(a) serial na 6
Selamun

usiałby się mezczyzna wypowiedzieć. Mysle ze bardziej podobał mu się sex z Leni.

ocenił(a) serial na 7
Gorzka_M

Miałam wrażenie, że w księgarni była Gina, a w ostatniej scenie w domu Leni. Serial mi się nawet podobał, ale w tym przypadku mam nadzieję, że będzie tylko jeden sezon i tego na siłę nie będą ciągnąć.

sogia

Mam ambiwalentny stosunek do potencjalnego 2 sezonu. Z jednej strony to otwarte zakończenie trochę nie daje spokoju i chętnie bym zobaczyła ktora zjawila sie w księgarni, a z drugiej - uwazam tak jak Ty, ze mogliby drugi sezon spaprac, wiec lepiej, zeby nie powstawał, a serial zostal całkiem udanym miniserialem. W sumie od mojego seansu minęło juz trochę czasu i chyba koniec końców tez wolałabym, żeby 2 nie bylo. :)

Gorzka_M

A dla mnie zakonczenie nijakie, nieciekawe, nie wprowadzajace juz nic do serialu.. W zasadzie ostatni odcinek juz nudny, bez fajerwerkow. Od poczatku byl zjazd tylko w dol, a szkoda..

_ewel_

Na bank Leni.

ocenił(a) serial na 4
_ewel_

Szczerze mówiąc to te ich zamiany były tak nielogiczne (a starałem się oglądać uważnie), że już na końcu miałem totalnie wywalone która jest która. Nie kumam po kij się zamieniały po tym pożarze i po wypadku Claudii. Nie kumam co to miało dać

ocenił(a) serial na 5
buzzkill

Ja tez się pogubiłam na końcu. I tez nie czaje, po co się zamieniały po wypadku Claudii.

ocenił(a) serial na 7
blomkvist

Bo Claudia myślała, że to Gina ją zepchnęła. A Leni była tą siostrą, która umiała wszystko "naprawiać", więc zamieniły się, żeby to Leni znosiła konsekwencje wypadku. Tak samo po pożarze - nikt nie wiedział, że Leni była w kościele, za to Gina była z Dylanem, dlatego Leni ponownie ją "ratowała" przejmując jej życie w trudnym momencie.

_ewel_

Myśle, ze na samym końcu przyszła Leni. Dlaczego? powiedziała, że „być może sama nie wie już kim jest”, tak mówiła Leni, że są jednością. Gina zawsze była Gina tylko wcielała się w ale wiedziała kim jest.

ocenił(a) serial na 7
_ewel_

Moim zdaniem w apartamencie była Leni, a na wieczorze autorskim Gina. Leni podobało się życie w luksusie, poza tym Charlie był jedynym, co jej pozostało, po tym jak Jack odszedł z ich córką.
Z kolei Gina chciała uciec od swojego życia, więc nielogiczne byłoby, gdyby tak po prostu wróciła do bycia żoną Charliego. Ona chciała czegoś nowego.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Zgadzam się, jednocześnie odnoszę wrażenie, że tylko Leni mogłaby powiedzieć że już sama nie wie kim jest, tak jakby obecność Giny definiowało Leni.

Sol89

No i charlie byl mega naiwny wiec logoczne ze znowu trzeba kogos wykorzystac albo urobic :)

_ewel_

Ja myślę, że i tu i tu była Lina, albo tak jak już niektórzy napisali na spotkaniu była Gina, a w domu na bank Lina. Chociaż głupie jest właśnie to, że dla niego 'miały inny zapach', a jej nie poznał

Lenkaaa_93

Myślę, że Charlie dobrze wiedział, tylko tak powiedział, że nie rozpoznał, żeby uśpić jej czujność. A ona - Leni - w to uwierzyła, bo to nie ona, a Gina znalazła jego zapiski i tylko Gina wiedziała, że i po czym je rozróżnia. O tych szczegółach nie powiedziała siostrze - Leni tylko wiedziała, że Charlie był świadomy ich zamian.

_ewel_

W domu Lebi, na odczytywaniu książki Gina

dimestorediamond

Dokładnie. Gina chciała wyjechać z Dylanem, żeby rozpocząć nowe życie. Nie wróciłaby do Charliego po tym wszystkim.

_ewel_

To Leni miała klucze do apartamentu Charliego, ostatnia z nim mieszkała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones