PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819920}

Echo serca

7,1 1 040
ocen
7,1 10 1 1040
Echo serca
powrót do forum serialu Echo serca

Nawet dobry

użytkownik usunięty

Cóż mogę powiedzieć po dwóch odcinkach... jak dla mnie, zapowiada się całkiem dobrze. W serialu urzekła mnie prawdziwość - szpital nie jest wyimaginowanym ośrodkiem znanym z amerykańskich produkcji (czy nawet naszego rodzimego "Na dobre i na złe"), a akcja toczy się dynamicznie. Jedynie razi mnie nijaka Kamilla Baar-Kochańska, za to pozytywnie zaskakuje Antoni Pawlicki. Wcześniej nie miałam zbytnio okazji oglądać go na ekranie, także na mnie zrobił pozytywne "pierwsze wrażenie". Jestem ciekawa co wydarzy się w kolejnych odcinkach, będę uważnie śledzić. I na razie powstrzymam się z oceną, bo na to jest raczej za wcześnie. ;)

nie trawię Baar za jej grymasy twarzy, jest mało wiarygodna w każdej z ról, podobne zdanie mam o Pawlickim, niezależnie od roli za bardzo gwiazdorzy...każdy ma prawo mieć własne zdanie

użytkownik usunięty
strzelecmp

Po obejrzeniu kolejnych trzech odcinków stwierdzam, że Kamilla Baar jest najsłabszym ogniwem tego serialu. Czasami mam problem ze zrozumieniem tego, co mówi.. O "gwiazdorzeniu" Pawlickiego ciężko będzie mi cokolwiek napisać, bo jak wspomniałam, nie miałam wcześniej zbyt dużej styczności z tym aktorem. :D Jak dla mnie jest spoko. Ważne, by dobrze odgrywał swoją rolę, a co wyczynia w życiu "pozaserialowym", w ogóle mnie nie interesuje. I oczywiście każdy może mieć swoje własne zdanie, w żadnym wypadku nie podważam Twojego punktu widzenia. :)

Pisząc o gwiazdorzeniu nie mam na myśli życia prywatnego, nie wiem, czy to role, jakie gra tego od niego wymagają, ale mam wrażenie, że w każdej jest taki sam, jakby jego bohater był najważniejszy. Widziałam parę filmów z jego udziałem, pierwszy był "Czas honoru", wtedy Pawlicki był debiutantem, miał znaczącą rolę w serialu, ale całkiem nieźle mu to wyszło. Kolejne role zagrane były, ze świadomością własnej wartości (sodówa?). Może i uchodzi za wartościowego aktora, ale mnie nie przekonuje.

użytkownik usunięty
strzelecmp

Ah, w takim sensie... Jakby nie patrzeć w "Echu serca" rzeczywiście gra jedną z głównych postaci. ;) Z tego co pamiętam w "Czasie Honoru" jego rola również nie była mała. Nie znam człowieka, nie chcę pochopnie oceniać, ale śmiem podejrzewać, że po prostu role, które otrzymuje wymagają takiego "podejścia", że tak ujmę.

Baar-Kochańska też niekoniecznie mi przypadła do gustu, na dodatek w każdym odcinku który obejrzałam mam wrażenie ze wygląda identycznie- wielkie workowate spodnie w których wygląda okropnie do tego golf i kucyk.

Właśnie oglądam i zmieniam negatywny na pozytywny wpis. Nawet K. Baar zaczyna mnie ptzekonywać.

ocenił(a) serial na 7

A mi Kamila bardzo pasuje jako psycholożka właśnie za styl, ciche ale stanowcze wypowiedzi jak i konsekwentny styl w ubieraniu. Emanuje ciepłem i spokojem (jej ubiór nie musi się podobać przecież zwykli ludzie nie mają swoich stylistów jak jakieś gwiazdy za to daje plusa to jest bardziej wiarygodna jako postać w tym serialu). A.Pawlicki jako narwaniec świetny to przeciwwaga do Kamili uzupełniają się. Rola P.Sadowskiego dobra, ale ja go zawsze lubiłam więc może nie jestem obiektywna bo tak w ogóle to ja lubię seriale medyczne i jestem fanką "Ostrego dyżuru" ale "Echo .."nie umywa się do niego chociaż nie jest taki zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones