PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871814}

Echo

5,0 4 085
ocen
5,0 10 1 4085
5,5 4
oceny krytyków
Echo
powrót do forum serialu Echo

Jeśli tak mają wyglądać te serialie z r-ką To mogą sobie odpuścić tą kategorie bo totalnie nie jest potrzebna.
Na 5 odc dwie brutalne sceny, w których widać jak ciosy są sztucznie wyprowadzone.
Wielkie nadzieję umarły na początku.

ocenił(a) serial na 1
eldo_karol

Dokładnie te same odczucia zero przekleństw nagości seksu czy narkotyków przemoc to mocne tv-14 a nie TV-MA

damianek682

MA muaĺy seriale Spartakus, GOT, czy kaźdy erotyczny pokazywany w tv I streamie

ocenił(a) serial na 10
eldo_karol

Liczy się fabuła a nie epatowanie wulgarnością i brutalnością.

ocenił(a) serial na 4
MistrzSeller

Jeśli Tobie pasowała to Twoja opinia. W mojej opinii gra aktorska była na słabym poziomie jeśli chodzi o samą Maye, ale kingpin jak najbardziej na plus po raz kolejny. Fabuła dla mnie gniot z elementami niedopracowanej grafiki.

ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

Po pierwsze fabuły tu nie ma żade odcinek nie zapada w pamięć

ocenił(a) serial na 1
damianek682

Po drugie takie The Boys i 3 sezony daredevila byłby dużo słabże gdy by nie brutalność a pozatym serial był reklamowany jako pierwszy serial marvel z kategorią TV-MA

ocenił(a) serial na 10
damianek682

Daredevil epatował brutalnością by odwrócić uwagę, że sam główny wątek był prosty i mało dramatyczny. Taki 1 sezon kończy się właściwie happy endem. Gdzie nawet 1 film o spider-manie miał słodko-gorzkie zakonczenie. Nie mówiąc o filmowym Daredevilu, gdzie zakończenie było bardzo dramatyczne

ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

Nie uważam, żeby 1 sezon daredevila był prosty i mało dramatyczny, Przede wszystkim miał świetne zapadające sceny walk. Łączy sprawie kilka wątków naraz wątek dziennikarski, rozprawy sądowe, relacje ojca-syna niszczenie organizacji fiska.Nie wiem jaką masz, wrażliwość na przemoc na ekranie ale 1 sezon był bardzo wyważony jeśli chodzi o brutalość,

ocenił(a) serial na 10
damianek682

Główna fabuła była prosta. Nie była to dramatyczna miłość jak filmie czy coś równie dużego kalibru. Zakończenie też jest po prostu happy endem.
A brutalność i wątki kontrowersyjne są wrzucane co chwila. Handel ludźmi, porywanie dzieci, krew. Jeszcze rozumiem jakby za tym szła poważna fabuła z dramatycznymi motywami.

ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

Poważna fabuła, czyli co takiego ??? Ratowanie świata, wszechświata co chwila twisty porównujesz serial do filmu z 2003 który jest okropnym szajsem i dużo ludzi o tym tak samo sądzi, I co ty masz z tym happy endem dobre zakończenie pierwszego sezonu, które od razu sprawiało, że chce się sięgnąć po kolejne sezony.

damianek682

Szajsem było w Daredafflecku tylko to że kingpina zmienili na czarnego, ja ogladałem go kilka razy i oprócz tego wszystko grało

MistrzSeller

A to każdy serial musi mieć smutne zakończenie, żeby był uznany za dobry? Nie wiem skąd u ludzi taki sposób myślenia, że dramatyczny finał = dobry serial, happy end = zły serial.

ocenił(a) serial na 3
MistrzSeller

Jeżeli wulgarność, brutalność, bezwzględność jest integralną częścią fabuły to cenzura musi doprowadzić do zubożenia owej.

Znasz Punishera z serii Max? Polecam.

Czegoś takiego oczekiwaliśmy. Czegoś jak choćby serialowy "Punisher" od Netflixa. Może lepszy.

To co wyszło jest tragiczne. Obejrzałem dla Fiska (choć Hawkeya już nie tknąłem).

Straciłem nadzieję iż zekranizują to w jaki sposób Frank Castle i Fisk zniszczyli się wzajemnie. Choć jeżeli dostaniemy serial wyłącznie o Kingpinie to może jeszcze coś z tego wyjdzie.

MistrzSeller

To po ch. dali najwyższa możliwą kategoriè??

ocenił(a) serial na 10
GalaQXus

Bo to serial nie dla dzieci

MistrzSeller

A Daredevil?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones