PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

7 i 8 sezon

użytkownik usunięty

To totalne nieporozumienie poprostu dno dna, skonczenie na 6 sezonie wyszlo by serialowi na dobre , 7 sezon to jakies zalosne problemiki vince`a wziete z dupy nie wiadomo skad , a 8 to nawet szkoda komentowac
pierwsze 6 sezonow 9/10
7 i 8 sezon 2/10

Wg. mnie serial został za szybko zakończony i sposób w jaki to zrobili był żenujący. Ekipa miała chyba najgorszy w historii finał serii, ostatni odcinek w ogóle nie pasował do tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
theonlykind

fakt, mogli przedłużyć sezon do 20 odcinków, tak, jak zrobili to z trzecim sezonem, i wyjaśnić, co i jak. Siódmy sezon słaby, ósmy ciekawy, chodź za krótki, ogólnie wszystko w nim za szybko się działo.

a ja sie nie zgodze. Moim zdaniem oba sezony swietne,szkoda ze takie krotkie. wkoncu i vince mial inne problemy niz tylko 'nie te' filmy jak przystalo na gwiazde holywood poszedl na odwyk :) troche bylo to naciagane ale juz ciezko bylo go ogladac ciagle w roli dobrego samarytanina, No i Ari'emu poswiecili wiecej uwagi a dla mnie to on byl gwiazda tego serialu. a koniec jak to w ameryce z happy endem

ocenił(a) serial na 9

Mój pierwszy komentarz tu na Filmwebie. Entourage jest one of my favorite, ale dla mnie serial skńczył się na sezonie 5. Nie zgodzę się z tym że sezon 1 był słaby - dla mnie właśnie sezon 1 i 2 były najlepsze (potrafiłem przez kilka tygodni oglądać każdy odcinek po kilka razy - za każdym razem sprawiało mi to przyjemność). Od sezonu 3 zaczęto w inny sposób nakręcać odcinki (sposób filmowania, ta charakterystyczna "trzęsąca" się kamera zniknęła :( ). Ale to nic - sezony 3, 4 ,5 również były świetne, problem zaczął się od początku sezonu 6 - niektórzy bohaterowie zaczęli grać bardzo sztucznie (Drama, Ari), niektóre sceny były wdrażane na siłę. Nie zmienia to wszystko jednak faktu że jest to (po Dexterze - sezon 1 i 2 oraz The Wire) mój ulubiony TV show (a trochę ich widziałem) kiedykolwiek nakręcony. Pozdrawiam :) (za błędy przepraszam, piszę ten post na szybkości)

ocenił(a) serial na 8

Najbardziej naciąganym elementem zakończenia był ślub Vince'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones