PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Jw.. Jeszce początek był do zniesienia, ale te dramty jakoś przytłoczyły całą serię. wcześniej
Vinc też przechodził wzloty i upadki, ale nie było takiej telenoweli.. Jeśli twócy chcą zostawić
dobre wrażenie, po serialu to w 8 serii muszą to naprawić i stworzyć dawną atmosferę.
jednak z drugiej str cięzko będzie to zrobić w ciągu jednego sezonu, więc też mogą sporo
zmaścic...

filmomanka91

Ale czemu zwalony? Bo nie byl cukierkowy i zabrakło tradycyjnego happy endu? Serial pokazuje rozne oblicza tego biznesu i w tym sezonie byla pokazana jego mroczniejsza strona. Telenowela? Jak dla mnie najlepszy sezon, najlepiej zagrany i powaznie traktujacy wiele kwestii. Zabraklo moze wzlotów, ale czy tylko o to chodzi w Ekipie? Ja nie moge sie doczekac 8 sezonu. Bedzie sie dzialo!

ocenił(a) serial na 9
Butcher25

Kto mówi o happy endzie i cukierkowości? Nie neguje tego, że w scenariuszu jak i w prawdziwym show biznesie są wzloty i upadki i z pewnością również nie w sezonie 7 pierwszy raz one zostały pokazane. Nie dlatego uważam, ze sezon ten jest o wiele gorszy od poprzednich. A w ogóle to nie jest pierwszy sezon bez końcowego happy endu, sezon czwarty nie zakończył się szczęśliwie dla Vinca, a był jednym z najlepszych...

ocenił(a) serial na 9
filmomanka91

ekipa to bardzo interesujący serial, ale jak do tej pory był to serial komediowy DOBRY zapychacz czasu, natomiast 7 sezon podchodzi pod gatunek jakim jest dramat i został świetnie zrobiony i świetnie zagrany, wielka odmiana i oglądałem go z wielkim zainteresowaniem, a nie tylko czekaniem w czym zagra vince i jakie jaja będą odwalać z kumplami.

ocenił(a) serial na 9
filmomanka91

Dla mnie 7 sezon jest tak samo dobry jak cała reszta mimo, iż jest inny. W końcu nie muszę w kółko oglądać tego samego.

ocenił(a) serial na 9
zemstafreda

Skoro ktoś ma ochotę na zmianę to niech sobie inny serial zacznie oglądać...;p

ocenił(a) serial na 9
filmomanka91

Jak ci się nie podobają zmiany to sobie zacznij inny serial oglądać. :P

ocenił(a) serial na 9
filmomanka91

Absolutnie się nie zgodzę. 7 sezon jest kapitalny i jest idealnym rozwinięciem poprzednich 6 sezonów. Uwielbiam spójność tego serialu, i czekam na 8 sezon.

filmomanka91

Były gorsze, chyba 6 bodajże. Serial był ciekawy do pewnego momentu - ale w pewnym momencie zaczęli za bardzo przynudzać ta powtarzalnością. Głównie to zaczęło w końcu chodzić tylko o imprezy i zarwanie jakiejś panienki. Mnie osobiście najbardziej interesuję jak Ari jest na ekranie, w którymś z sezonów był postacią numer 1, nie pamiętam w którym i to był sezon. Mało Ariego = nuda.
Zdecydowanie za wysoko w rankingu. Dzieli go ogromna przepaść choćby do "Sześć stóp pod ziemią" a mimo to przeważa sporo.

ocenił(a) serial na 10
filmomanka91

sezon 7 jest genialny , wcześniejsze oglądałem jakoś 1 -2 odcinki dziennie , 7 obejrzałem w 2 dni

ocenił(a) serial na 7
friko_fw

Miałem tak samo z 7 sezonem. Dobrze, że postanowili rozwinąć serial, bo ile można patrzeć jak Vince i reszta ekipy palą zioło i wyrywają laseczki. Siódma seria była rewelacyjna właśnie dzięki wprowadzeniu odrobiny dramatu. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na wielki finał.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Popieram. Nie moge sie doczekac nastepnego sezonu. Po ostatnim odcinku czuje tak wielki niedosyt ze szok, ale o to chodzi w tym biznesie ;) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones