PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

7 sezon.

ocenił(a) serial na 9

Właśnie wciągnąłem wszystkie 7 sezonów i szczerze mówiąc, bardzo podoba mi się zabieg z dodaniem "mroku" serialowi.

Szczerze mówiąc, pierwsze odcinki były ok, ale nic poza tym. Fajny serial, dialogi dobre. Ale, co jest zaletą seriali tylko najlepszych - z każdym kolejnym odcinkiem serial coraz bardziej wkręcał.

Duży ukłon w stronę scenarzystów - postacie Ari'ego i Dramy są mistrzami. Teksty, dialogi, naprawdę szacunek.

Żałuję strasznie, gdyż ten serial ma w sobie potencjał, który wydaje mi się próbował ewoluować przez te wszystkie lata (sezony), ale czegoś mu brakowało. Mam nadzieje, że sezon 7 to namiastka tej ewolucji oraz że serial nabierze jaj, tzn. przestanie omijać szerokim łukiem prawdziwe problemy (choćby problemy z kokainą), bo dotychczas największym zmartwieniem było czy Vince zarobi 10 czy 12 milionów za film.

Pokazywali trochę wszystko w zbyt sielankowym klimacie, Vince co parę odcinków kupował zajebisty samochód, wszyscy jarali zioło, a ktoś co jakiś czas miał kłopot z dziewczyną.
Nie mówię, że to źle, ba, to wręcz urok tego serialu.
Jednak moim zdaniem to czego temu serialowi brakuje to "łącznika" z rzeczywistością.

P.S. Aktor, który gra Vinca ssie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones