PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 082
oceny
7,9 10 1 14082
7,2 10
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

7th Season

ocenił(a) serial na 9

Panie i Panowie po długiej nerwówce stacja HBO oficjalnie poinformowała, że dogadała się w sprawie realizacji siódmej serii Entourage. Pozdro dla wszystkich fanów.

zemstafreda

Swietnie! Jak dla mnie to moga do 10 robic spookojnie :)

zemstafreda

dokładnie... oby kręcili tego jak najwięcej, lekki i śmieszny serial, extra się ogląda
i te komentarze Dramy czy zachowanie Ariego - bezcenne :)

ocenił(a) serial na 10
scoff3r

pierwszy serial TV ktory moim zdaniem moglby miec nawet 20 sezonow xD oby Ari wiecej krzyczal i Turtle sunol wiecej dupeczek xP

ocenił(a) serial na 10
GePs0n

Jak to powiedział Lloyd w odcinku s06e10, gdy Drama zdecydował, że właśnie Lloyd będzie jego agentem:
"Yippee-kay-yay, motherf*&er!" :)

To ja poproszę od razu conajmniej kontrakt na 10 sezonów! :D

ocenił(a) serial na 8
yapa007

Od razu widać, żeś znawca filmowy :)

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

zemstafreda

Też się baaaaardzo cieszę ;)

pozdro 6oo

zemstafreda

Dla mnie ten serial jest w pierwszej trójce wszystkich serialów jakie widziałem !!!!

Pozdro dla wszystkich fanów :)

ocenił(a) serial na 9
mychta

6 sezonów obejrzałem w niecały tydzień i co by tu napisać, jak dla mnie genialny serial, niby takie banalne historie, życie bohaterów jak z bajki itd. ale zajebiście się to ogląda, nie było odcinka bym się nudził, a po każdym jeszcze bardziej przekonywałem się jeszcze bardziej do tego serialu. Niech to się nigdy nie skończy... :D

PS Piven mistrz !

ocenił(a) serial na 10
hanys006

Obejrzałem prawie wszystkie sezony na raz, wczoraj skończyłem i już tęsknie
za chłopakami. Wg Wahlberga będą jeszcze 2 sezony, czyli co pod koniec 7
ślub E. a w 8 ku zaskoczeniu wszystkich Oscara nie dostaje Vince, ale
Drama?:D Żeby było bardziej realistycznie za role drugoplanową.

HBO udostępnia jakiekolwiek info o swoich serialach, jakieś spoilery?
Jestem ciekawy, chociaż obsady, czy pojawi się Meadow Soprano...

mmmmmmmmmdrcawce

Mysłalem, ze nigdy tego w zyciu nie powiem, ale ten serial dorownal, moim zdaniem, najlepszemu serialowi -
przyjaciol. Dla mnie jest on rownie wybitny, mimo ze humor calkowicie inny, ale rownie wybitny!
mam nadzieje, ze z ekipy zrobia never ending story.

pomimo to ze wahlberga nie lubie, bo jest masakrycznie beznadziejnym aktorem, co nawet pokazal w
gosinnym wystepie w 7 sezonie, ale uwielbiam go za ten serial!

ocenił(a) serial na 9
zemstafreda

jest znana dokładna data rozpoczęcia siódmego sezonu?

ocenił(a) serial na 10
mad90

nie chcę zakładać nowych wątków ale mogli by zrobić nowy serial o agentach w "holyłód" i oczywiście Ari Gold jako jedyna główna postać ;)

ocenił(a) serial na 9
zemstafreda

"Znamy daty powrotów dwóch komediowych produkcji HBO. 27. czerwca z drugim sezonem powróci "Hung", tego samego dnia odbędzie się również premiera 7. serii "Entourage"."
hatak.pl

Już niedługo !!

ocenił(a) serial na 9
hanys006

Kończe własnie ogladac 6ty sezon i już mi jest przykro na myśl o tym, że nie będę wolnych popołudni i wieczorów spędzała z chłopakami z Entourage ;) Szczególnie z Arim, który jest tak absolutnie charakterny, że bez niego ten serial by się nie udał :D
Dobra nowina, że nie trzeba będzie czekać do jesieni na nowy sezon, tylko już za lekko ponad miesiąc można będzie czatować na nowy odcinek :D

ocenił(a) serial na 9
sheste

co jest tez potwierdzone w kilku odc 7 sezonu wystapi Sasha Grey. Bedzie dziewczyna Vince'a.

zemstafreda

Zastanawia mnie wątek 7 serii, gdyż jak pamietamy, Ari Gold ma teraz największą agencje w Hollywood, Vincent ma ugruntowany status supergwiazdy plus wsparcie Golda, a Drama dostał swój projekt... więc jesli nie bedą mieli żadnych problemów z filmami i wariatami ala Billy Walsch, to seria może być nudna. Oni potrzebuja jakichś "wrogów". Zwłaszcza Ari Gold:)

ocenił(a) serial na 9
Turkisz80

27 cze jedziemy z 7 sezonem yeah :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones