PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 074
oceny
7,9 10 1 14074
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Brakuje mi tego luzu

ocenił(a) serial na 9

Brakuje mi luznego klimatu, slonecznego LA i tej beztroski. Troche tego jest w Californication, ale to zupelnie inny serial. Mialem to szczescie, ze 7 sezonow zobaczylem za jednym podejsciem, dawkujac sobie odcinki i naprawde ogladalo sie swietnie. Trafilem na serial przypadkiem, spodobal mi sie od 3 odcinka (zawsze ogladam 2 odc i potem decyduje czy konce sezon czy odpuszczam-polecam bo system sie sprawdza :)) i chociaz ostatnie 2 sezony byly naprawde kiepskie, kurcze brakuje mi takiej produkcji w TV.
Sa produkcje (np Chuck) ktorych koniec oglada sie z pewna ulga, bo rozmienialy sie na drobne, tutaj mimo kiepskich 2 ostatnich sezonow tego nie bylo. Szkoda, przydalby sie jakis spin off albo ten film TV. Takie samo uczucie mialem po The Wire, bo mega wkrecilem sie w sledztwo i czulem troche niedosyt po zakonczeniu serialu.

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

hmm gdybym miał sobie odpuścić cały serial po 2 odcinkach prawdopodobnie przegapiłbym moje 2 ulubione seriale - Six Feet Under i The Wire, także nie do końca metoda się sprawdza, przynajmniej nie u mnie ;)

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

six feet under nie ogladalem, ale co do the wire to masz racje. genialny serial, ciezki w odbiorze i trzeba wsiaknac, ale jak juz to zrobisz to czuejsz sie jakbys sam prowadzil sledztwo :) a wlasnie zobaczylem 2 odcinki i chcialem olac serial, ale mnie jakos wciagnal i po 2 tygodniach bylem juz po wszystkich sezonach :)

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

to na co czekasz, zabieraj się za SFU, serial jest genialny :)

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

czeka, ale cos nie moge sie ogarnac, tak samo jak mad men, pacyfik i the shield. na razie nie mam czasu, a boje sie, ze sie wkrece jak przy the wire i znowu nie bedize mnie 2 tygodnie dla swiata:P

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

oo The Shield też jeszcze nie widziałeś? to jak się boisz, że Cię wciągnie, to od tego nie zaczynaj bo wciąga strasznie, również znakomity serial, jest w moim TOP

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

zeby bylo zabawniej, ktos mi polecil the shield, nie wiem jak to sie stalo, skad to wytrzasnalem, w kazdym razie przekrecilem tytul i zaczalem w ten sposob ogladac the wire :D i ciagle zastanawialem sie keidy bedzie ten lysy koksu, ktory mi tame kiedys mignal, chwile myslalem, ze to lobardozzi, dopiero w polowie sezonu kapnalem sie, ze ogladam co innego :D podobno jest cos takeigo jak the corner-cos jak the wire, tylko pokazuje akcje z drugiej strony, inna historia, ale duzo tych samych aktorow, widziales?

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

tak widziałem, mini-serial 6 odcinkowy, też twórców The Wire (powstał zresztą wcześniej) też jest znakomity, dla fana The Wire pozycja obowiązkowa, ale to inna historia, skupia się na mieszkańcach Baltimore, dramat jednostki, głównie problemach z narkotykami, całość przedstawiona w formie dokumentalnej, zresztą jest moja krótka opinia na forum: http://www.filmweb.pl/serial/Corner%2C+The-2000-199888

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

jak tylko 6 odcinkow to ogarne moze jescze w sierpniu. pozwol, ze zapytam, skoro jestes ziomkiem, to dlaczego masz zenski nick?

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

nick nie jest żeński, tylko wziął się od piłkarza Pedro Paulety i mojego przezwiska z czasów gimnazjalnych

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

aaaaaaa to sorry :D slabo znam sie na pilce, dlatego nie skapowalem :P widziales moze serial Extras z Gervaisem? ktos mi go polecal, tez media od kkuchni ale inny niz entourage (mam nadzieje, ze pomysl z tym filmem tv wypali, albo chociaz jakis spin off)

ocenił(a) serial na 10
Dynekk

jeszcze nie, ale mam go w bliskich planach, bo Gervais jest dla mnie mistrzem :) a jeśli szukasz czegoś w klimatach Entourage to polecam "How to make it in America", podobny klimacik, 2 sezony ma (niestety tylko)

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

ja slyszalem wlasnie, ze slaby, ale tez czeka na sprawdzenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones