PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 077
ocen
7,9 10 1 14077
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Drama i Ari

ocenił(a) serial na 9

Po prostu mistrzowie. Bez jednego z nich serial nie byłby już aż taki dobry :] Styl bycia Dramy jest po prosu mistrzostwem tak samo jak zachowanie Ariego ;)

ocenił(a) serial na 8
kuros_k

dokladnie tak jak mowisz...Drama to pozer,ale i prosty człop...Ari to mistrzostwo, dopiero teraz (po obejrzeniu 4 sezonow) w pelni doceniam ze PIVEN dostal tyle nagrod...

freekE

Ja uważam, że ten serial jest tak dobry głównie z jednego powodu - aktorzy są genialnie dobrani do ról - dlatego to wszystko wydaje się takie naturalne, jakby grali samych siebie:)

ocenił(a) serial na 8
kuros_k

prawie wszystkie postacie w tym serialu sa genialne, ale ari i drama to jest mistrzostwo swiata. drama robi taka siare ze az czasem nie moge tego ogladac bo mnie az skreca :D teksty ariego, szczegolnie do lloyda to poezja. ogolnie super serial

ocenił(a) serial na 10
kuros_k

Ari i Drama sa genialni

ocenił(a) serial na 8
kuros_k

zgadzam się z tobą całkowicie!:) właśnie te dwie osobowości (sam nie wiem
który lepszy, czy Drama czy Ari, wszyscy wychwalają tego drugiego, też
uważam, że jest świetny, ale to co robi Drama, jego teksty i styl bycia są
10/10). Te dwie postacie napędzają serial (poza du*eczkami oczywiście).
Vince może być, nawet go lubię, ale za to Turtle i Eric grają średnio
niestety. Obaj są sztuczni i dla mnie wkurzający. Ale serial ogólnie bardzo
fajny (nie za głęboki, ale za to śmieszny), zaczynam teraz 4 sezon :)
Chyba jednak wolę Dramę :D pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
miqel10

Dla mnie Ari naprawde niszczy w tym serialu:D a co do Turtle zmienilem o nim zdanie po 5 i poczatku 6 sezonie natomiast Eric sredni :/

ocenił(a) serial na 9
JanKozak

Drama i Ari to po prostu mistrzostwo ;D i największy plus tego świetnego serialu :)) Eric faktycznie czasami spoko ale czasami wkur*ia ;/ Turtle śmieszny;D najlepsze są jego kłótnie z Dramą, no i Vince też spoko zią %-)

ocenił(a) serial na 10
kuros_k

nie da się ukryć :) po 10/10 dla każdego z nich!

ocenił(a) serial na 9
kuros_k

Wow! OMG! Ja także najbardziej uwielbiam Drame i Ariego!

ocenił(a) serial na 10
kuros_k

100% racji. Ari i drama potrafia jednym tekstem rozwalic mi uczucia. Sa genialni po prostu. Wkur Wy ariego i rozkiny johny'ego potrafia zmiazdzyc:) Od niedawna ogladam Ekipe i zaluje, ze tak pozno wpadlem przypadkowo na ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones