PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Tutaj możecie zamieszczać opinie o najnowszym odcinku. Ja dopiero idę oglądać.

Mr_Grieves

Genialny ! Strasznie podoba mi się ton 8 serii, cały czas czuć napięcie we wszystkich wątkach. Nie wiem tylko czy pomysł na separację Goldów nie jest nazbyt ambitny, bo tak naprawdę osobny serial mógłby na tej podstawie powstać... No i żałuję, że tak mało hollywoodu od kuchni jest pokazane w przeciwieństwie do poprzednich serii. Ale generalnie jest to nadal według mnie najlepszy, dostępny serial.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

BUAHAHA, genialny odcinek, rozmowa i akcje zwiazane z Arim, poprostu mistrzostwo, hahah jego zlosc po wyjsciu zony, nie mam slow;d jak narazie to 8 sezon jest b. dobry!! jak napisal final, tez wlasnie odczuwam te napiecie;d

Mr_Grieves

Odcinek bardzo dobry, oby tak dalej

saimon13

Święta Trójca Zranionych W Miłości-to nie za dużo? Tak duże problemy Ariego to ciekawa nowość, ale czy Turtle i E to prawie ciągle muszą mieć problemy z kobietami? Oczami wyobraźni już widzę, że Turtle pod koniec serii będzie już miał seksowną pocieszycielkę a E i Sloan wezmą ślub, ale ciężkno mi patrzeć na te skwaszone twarze.
Ale Ari, jego każde słowo i nowy wróg, który pojawił się na horyzoncie, bardzo ciekawe. Czekam na konfrontację w następnym odcinku.
Dlaczego HBO nie udostępnia preview nowych odcinków. A może udostępnia a ja nie potrafię znaleźć?

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Też nie widziałem. Może z racji tego, że to ostatni sezon, wolą wszystko trzymać w tajemnicy?

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Na końcu odcinka był preview.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

najlepszy tekst Dramy na koncu odcinka: 'Biedny E. musi slabo sie ruchac' - buhahuahu

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Bardzo dobry odcinek. Zdecydowanie widać falę wznoszącą, więc czekam na następne. Świetne ujęcie, gdy idą całą powiększoną "ekipą" ze Scottem, Billym i Dicem.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Heja , mam pytanie , ile trwał ten odcinek ? 25 minut ? czy to może ja dostałem jakąś obciętą ocenzurowaną wersje .

ocenił(a) serial na 7
friko_fw

Ale przecież tyle trwa przeciętny odcinek Entourage. Tak więc raczej nie dostałeś obciętej wersji.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

zdawało mi się że coś koło 29 , 30 .

ocenił(a) serial na 7
friko_fw

30 trafia się raz na 20 odcinków. Zazwyczaj jest 25-27 mnut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones