PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 077
ocen
7,9 10 1 14077
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Czas na omówienie szóstego już odcinka.


ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Super odcineczek, po drugim odcinku najlepszy z tej serii ;] koszulka Dramy "I'm on strike bitches" wymiata ;d

Karol1992

Panowie co to za kawałek leci w tle, gdy kończy się rozmowa E z gościem od TBBT? Z góry dziękuje za odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

stepmotherf***er :)

ocenił(a) serial na 10
Ktoski

Buhaha, Drama rozwalił :) Musi być 9 sezon bo oni tych wątków nie zakończą odpowiednio.

ocenił(a) serial na 10
Eric_Ponti

Niestety nie będzie... Już dawno reklamują 8 sezon jako ostatni :(( Ma być film... ale 1,5 godz to małe pocieszenie w odniesieniu do całego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Mr_Grieves

w końcu więcej Dramy i jakoś pozytywniejszy mój odbiór.kurcze jeszcze 2 odcinki,ja nie wiem jak on to zakończą,Czyżby Vince się zakochał w pani dziennikarce i zasugerują,że się ustatkuje w końcu? No i akcja z Arim-żeby to rozwiązać to naprawdę chyba 9 sezon by musieli nakręcić;)

ocenił(a) serial na 7
levy42

Też sobie nie wyobrażam jak uda im się to wszystko zakończyć przez jakieś 50 minut (chyba że ostatni odcinek będzie trochę dłuższy). To zadanie prawie niemożliwe do wykonania.

Mr_Grieves

jestem dokładnie tego samego zdania co wy ,wg mnie ten serial miażdży konkurencje, Ari, Drama :))
tak w ogolę to czemu chcą kończyć ??

ocenił(a) serial na 7
gonero

1. Bo oglądalność spada i serial przynosi coraz mniej kasy.
2. Bo kiedyś kończyć trzeba co by druga Moda na Sukces z tego nie wyszła (Entourage to i tak najdłuższy serial HBO).
3. Bo oglądalność spada i serial przynosi coraz mniej kasy.
4. To samo co w punkcie 1 i 3.

Mr_Grieves

zapomniałeś dodać w punkcie piątym, że oglądalność spada i serial przynosi coraz mniej kasy.

gonero

"trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"

Tyle ode mnie w tym temacie, chyba lepiej zapamiętać ten serial jako bardzo udany od początku do końca niż gdyby miał obniżyć loty i ciągnąć się przez kolejne 10 sezonów? :)

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Spoko odcinek, w końcu poznaliśmy imię żony Ariego. Choć nie powiem, że wolałbym by jakaś tajemnica pozostała.

VisitorQ

Serio pierwszy raz użyli jej imienia? :) Swoją droga to niezła MILF z niej :)
Cały odcinek jak i serial, trzymał poziom :)

ocenił(a) serial na 10
liverpool

To była jedna z tajemnic serialu - Ari zawsze mówił do niej tylko coś w stylu "kochanie", "skarbie" itd, a inni bohaterowie używali określeń typu "Pani Ari", "Pani Gold" czy "Żona Ariego". Już myślałem, że to będzie jakieś super mega kosmiczne imię. Choć swoja droga nie obraziłbym się gdyby tego nie zdradzali, co by taka niewiadoma pozostała. Ale fakt Melissa jest niezła - kiedyś nawet widziałem na fejsie grupę o mniej więcej nazwie: "odcinek Ekipy bez ujęcia tyłka Pani Arni, to odcinek stracony".

Mr_Grieves

A czyja jest piosenka z napisów końcowych?

Alex Bulsara

Już mam :) Abbe May - Mammalian Locomotion

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones