PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 075
ocen
7,9 10 1 14075
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

W tym tygodniu najnowszy odcinek dostaliśmy trochę wcześniej. No nic, dyskusję czas zacząć.

ocenił(a) serial na 9
Mr_Grieves

Co?? Wszędzie jest napisane, że następny odcinek jest jutro...

ocenił(a) serial na 7
blackarol

Nie wiem dokładnie dlaczego, ale odcinek pojawił się w internecie już dzisiaj.

ocenił(a) serial na 9
Mr_Grieves

O to ściągam ;) dzięki.

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

hmmm koncowka mocna;d E ;/
ciekawie chase znalazl wreszcie kobiete swojego zycia?:D xd
jeszcze troche i koniec sezonu jak i serialu :(

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Naprawdę jestem ciekaw kolejnego odcinka. Mam nadzieję, że się postarają.

ocenił(a) serial na 9
Mr_Grieves

Mocne zakonczenie ;o Już widać, że serial zmierza do końca. Wątek Dramy już załatwiony, Turtle ma pieniądze na swoją knajpę, Ari juz widać, że pogodzi się z Żoną, a Vince będzie z tą dziennikarką. Tylko co z E i Sloan?! ;)

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Odcinek był wcześniej ze względu na Labor Day obchodzony w poniedziałek w Stanach.

SPOILER

Ostatnia scena w ostatnim odcinku ma się rozgrywać na lotnisku, więc pewnie E wsiądzie w samolot i poleci do NY

ocenił(a) serial na 9
Nawajo

Ja jestem bardziej za tym, że zatrzymam ją na lotnisku przed wylotem ;) A odcinek był już na necie wcześniej, bo hbo wrzuciła go na swojej stronie do obejrzenia za kase już od środy chyba.

ocenił(a) serial na 9
blackarol

szkoda ze to juz ostatni sezpn i do tego najkrotszy

ocenił(a) serial na 9
djposypkreche

Mam nadzieje, ze skocnzy sie z pier##nieciem, ale dobrze, ze sie konczy. To jeden z moich ulubionych seriali, ale dogorywa od 7 sezonu. Oby jeszce zrobili cos w tym stylu i oby nowe californication nie zawiodlo:)

ocenił(a) serial na 7
Mr_Grieves

Zapowiada się spokojny, luźny happy end. I dobrze, bo taka końcówka najlepiej pasuje do Entourage. Trzeba przyznać, że będzie mi brakować chłopaków, no ale to chyba idealny czas na koniec. Odejdą w świetnym stylu.

ocenił(a) serial na 9
Mr_Grieves

najbardziej bedzie mi brakowac tekstow Ariego

ocenił(a) serial na 9
Mr_Grieves

Nieubłaganie zbliża się finał. Jakie by nie były 2 ostatnie sezony(sam na nie narzekałem) to łezka się w oku kręci,bo to jeden z moich ulubionych seriali XXI wieku. Zawsze fajnie było na te 25 minut w tygodniu przenieść się do krainy marzeń,tak jak zrobili to zwykli chłopcy z NY. Jakże oni się zmienili,ile przeżyli..Ile Vince zaliczył panienek,ile razy zapytał : E.co ty o tym sądzisz...Ile razy Drama pocisnął taką historią ze swej przeszłości,że uśmiech długo człowiekowi z twarzy nie znikał...Ile jointów wypalił Turtle,ile razy dostawał kosza..Ile razy E.się zakochał...Ile razy Ari,hmm-Ari to poprostu Ari;) Długo by wymieniać,były jeszcze słowne utarczki E z Ari'm,E z Walschem,Ari'ego z Daną czy z żoną..Scenarzyści i cała ekipa tworząca serial odwalili kawał dobrej roboty.I choć smutno,że nie będzie kolejnego sezonu, to trzeba się cieszyć tym co było nam dane obejrzeć-ja obejrzałem całą serię 2 razy,w mojej kolekcji ma ważne miejsce i sądzę że jeszcze do niej wrócę. Jeśli będzie mi dany syn,to już wtedy na pewno z nim obejrzę;)

ocenił(a) serial na 7
levy42

Hmm, problem pojawi się kiedy zamiast syna, pojawi się córka.

ocenił(a) serial na 8
Mr_Grieves

Ja mysle, ze nie musi wcale pojawic sie problem :) Jestem kobieta i bardzo przypadl mi ten serial do gustu.

ocenił(a) serial na 7
Coco_5

Możliwe. Zawsze jednak wydawało mi się, że Entourage jest skierowany bardziej do męskiej widowni (główni bohaterowie to mężczyźni, a kobiety traktowane są dość przedmiotowo).

ocenił(a) serial na 10
Mr_Grieves

Nie wszystkie, jest kilka takich co nie dają sobie w kaszę dmuchać.

Mr_Grieves

Nie wierze, że został mi tylko 1 odcinek do końca tego serialu;/ Czy jest coś wiadomo już o wersji kinowej??

Co do odcinka, zakończenie moim zdaniem już wiadome jest, wszystko się wyjaśniło w nowym odcinku, czyli E poleci ze Sloan do NY(ew wróci do niej i zostaną w LA co chyba bardziej prawdopodobne jeśli twórcy chcą zrobić że kumple zostają w mieście wszyscy).
Ale ostatnie sceny to pewnie będzie Turtle jak coś tam robi w swojej nowej restauracji, Drama na planie swojego filmu, E ze Sloan, Ari wraca do żony, Vince z dziennikarką, oświadcza się jej lub coś podobnego.

ocenił(a) serial na 7
liverpool

O kinowej wersji wiadomo tyle, że prawdopodobnie nie powstanie.

Mr_Grieves

Ehhh... dlaczego?

ocenił(a) serial na 7
liverpool

Gdyby powstał taki film, raczej by był skierowany do fanów serialu. Wyniki oglądalności ostatniego sezonu to średnio 2 miliony ludzi. Czyli robić kinówkę dla "garstki" osób? Nie ma mowy, żaden producent nie zaryzykuje i nie wyłoży kasy na tak ryzykowny projekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones