PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 077
ocen
7,9 10 1 14077
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Jak cudownie poczuć, że brak fortuny jest taki fajny..:)) Że człowieka na wszystko nie stać.. Że potrafi sobie jeszcze coś cenić..

Jeżeli w rzeczywistości jest podobnie jak w tym serialu to naprawdę współczuje ludziom z takich środowisk i cholernie ciesze się, że mam proste życie. Żaden film mi tego tak świetnie nie uświadomił.

Filmu nie oceniam, bo musiałbym mu dać 1 lub 10. 1 za poczucie marnowanego czasu i sporadycznie fajne teksty lub 10 za powyższy przekaz.

ocenił(a) serial na 7
stev1989

wydaje ci się że po obejrzeniu serialu możesz ocenić jak się żyje w takim świecie? To tak samo jak byś obejrzał ''Rodzinę Soprano'' i powiedział że nie chciałbyś być gangsterem, bo nie podoba ci się ich życie.
Prawda jest jednak taka że nigdy nawet nie zasmakujesz takiego życia, więc nie mów że go nie chcesz

Christopher_Moltisanti

Napisałem, że jeżeli w rzeczywistości jest tak jak serialu to mam takie a nie inne na to spojrzenie. Czytaj ze zrozumieniem. W końcu masz dwie "filmwebowskie główki".. Use them wisely

ocenił(a) serial na 7
stev1989

mimo wszystko jest to gadanie o czymś czego się nigdy nie będzie miało. Bo nie wmówisz mi że lepiej się żyje w świecie gdzie zarabiasz 15000 zł miesięcznie i każdy miesiąc to jest walka o przetrwanie niż tak jak oni żyją.

Christopher_Moltisanti

Teraz mówisz o przeciwnej skrajności. Brak pieniądza jest tak samo destruktywny jak jego nadmiar. Tylko inaczej się to objawia.

ocenił(a) serial na 8
Christopher_Moltisanti

15000 zł na miesiąc i walko o przetrwanie ? Chyba ci się zera pomyliły.

ocenił(a) serial na 7
wojtekbis_2

rzeczywiście. Chodziło mi o 1500.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones