PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Końcówka sezonu

ocenił(a) serial na 7

No, no.. kto oglądał 10 odcinek 7 sezonu, ten wie.
Po całości polecieli, naprawdę mocny koniec! Teraz tylko czekać na 8 sezon, ale myślę, że aż tak szybko nie nadejdzie.

danone_

Noo niesamowity odcinek, bardzo mi się podobał. Cliffhanger mocny! 8 sezon będzie miał 6 odcinków tylko i emisja zaplanowana na czerwiec 2011 więc zajebiście długo poczekamy : /

ocenił(a) serial na 9
ultimate

niestety az rok czekania. Final byl swietny. Swietni goscie - Em, Christina, MInka Kelly. nie sadzilem ze az na tyle odc kontrakt podpisala sasha grey. Ciekawe co bedzie z Vince'm i Ari'm. mysle ze 8 sezon zakonczy sie slubem E. chociaz byla mowa jeszcze o filmie po 8 sezonie. i jestem ciekawy co bedzie z serialem Dramy

optimek

No z tym ślubem to się jeszcze może okazać, bo E się mocno wkurzył o intercyzę i chciał się dogadać ze Scottem tylko odrzucił to na bok bo Vince wylądował w szpitalu.
Ale przyznam zakończenie mocną, że jeszcze bardziej wkurza mnie to, że teraz trzeba czekać rok i to tylko na ostatni sezon..

ocenił(a) serial na 9
szadas

czeka nas prawdziwy zakret w karierze vince'a. mozna powiedziec ze kolejny po medellin. bo chyba "air walker" juz jest nieaktulany. a mialo byc 100mln$ za 3 filmy

ocenił(a) serial na 8
danone_

Fakt, naprawdę mocny odcinek. Z komedii zrobił się dramat na całego.

ocenił(a) serial na 10
deva_3

Genialne to było i ta bójka z Eminemem. Ostatnia scena kozak!

ocenił(a) serial na 9
Wojtek_dpo

W sumie nic się do końca nie wyjaśniło, dużo wątków, które trzeba będzie sobie przypominać, żeby "na świeżo" wystartować z ostatnim sezonem...

ocenił(a) serial na 9
Judzio

Ciekawym watkiem jest jeszcze E i ojciec Sloan

ocenił(a) serial na 10
danone_

6 odcinków? powinno być 60!

ocenił(a) serial na 10
danone_

jak się nazywa ostatnia piosenka na koniec tego odcinka?

ocenił(a) serial na 9
kamil_luty

Eminem - Going through changes

ocenił(a) serial na 9
kamil_luty

Żeby było jasne, to utwór jest przeróbką pięknego utworu Black Sabbath - Changes z wokalem oczywiście Ozziego.

Co nie zmienia faktu, że wersja Eminema też jest dobra. I idealnie wpasowana w ten odcinek.

A sam koniec sezonu? Smutno mi się zrobiło.

ocenił(a) serial na 8
szilom

Eminem i to co teraz gra to śmiech. Koleś chyba serio uwierzył, że jest najlepszym raperem na świecie, kiedy nawet nie jest w pierwszej setce. W sumie takie rankingi nie mają sensu, ale na pewno wielu lepszych od niego się tak nie skurwiło. Komercha i tyle.
P.S. Piosenka z Rihanną to smęt roku.

ocenił(a) serial na 10
danone_

Ja tam jestem zawiedziony takim zakończeniem. Zmienili w tym sezonie gatunek z komedii na dramat. Nie żeby nie było w ogóle śmiesznie, ale to nie to samo. Może gdyby nie świadomość, że zostało tylko 6 odcinków do końca całego serialu (niby ma być jeszcze jakiś film) to bym tak tego nie odebrał.

ocenił(a) serial na 9
Krenciolek

Fakt, że w 2iej połowie sezonu uderzyli trochę w poważniejszą nutę ale mimo to dla mnie serial nic nie stracił ze swojej atrakcyjności. Co do pełnometrażowego filmu, to podobno miałby dotyczyć jedynie Ari'ego Gold'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones