PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Moja ocena

ocenił(a) serial na 10

Krótko, zwięźle i na temat.

Uważam, że sezon został zrobiony ot tak na odpi*rdol.

ocenił(a) serial na 10
VincentChase

Twoja wypowiedź nie wnosi niczego sensownego do dyskusji o serialu. Jeśli masz na jego temat swoją opinię, to proszę przedstaw mi ją, tylko tym razem nie tak 'Krótko, zwięźle i na temat'. Bo jeśli wg. Ciebie Entourage został zrobiony na odpi*erdol, na pewno sporo musiałeś nad tym rozmyślać. Jeśli chodzi o kwestię realizacji projektów, HBO nie można wiele zarzucić. Bynajmniej w tej produkcji. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
aadamusek

Wg mnie SEZON (na temat, którego toczyły się dyskusje, więc można by wywnioskować, że dotyczy to sezonu 8) nie ENTOURAGE był jak najbardziej odstawiony na ot tak sobie. Marne 8 odcinków, które delikatnie mówiąc nie porywały i to drastyczne przyspieszenie przebiegu akcji w ostatnim odcinku na wszystkich liniach (eric, ari i vince) potęgowało to wrażenie. Niby skupiono się w sezonie na Dramie, ale tak jakoś mało konkretnie to zrobiono,powody problemów Erica (zerwane zaręczyny) wyszły praktycznie w ostatnich dwóch odcinkach, biznes żółwia to samo... pierdu pierdu i odcinek ukradło to, a jak tej restauracji nie otworzył tak i nie zamknął. No i Vince przez cały sezon jako święty Mikołaj mnie nie przekonywał.

Krótko, zwięźle i na temat - każdy wierny fan entourage domyślał się o co chodzi z tym, że został zrobiony ot tak na odpi*rdol. Nie trzeba więc było wnosić niczego "sensownego do dyskusji"

ocenił(a) serial na 10
VincentChase

Moja pomyłka, szybka wypowiedź bez przemyślenia i doczytania wątku tak się właśnie kończy w moim przypadku ;) Akuratnie kończę 8. sezon i przyznam szczerze, że może nie popieram w 100% Twojej oceny, ale jest on w moim mniemaniu najgorszym ze wszystkich. Scenarzyści się nie popisali. Serial zatracił tą ikrę, którą posiadał w początkowych odcinkach. Chyba ponownie obejrzę dwa pierwsze sezony :)

VincentChase

ja dopiero zacząłem oglądać bo dość wiele osób mi go polecało - jak na razie jestem miło zaskoczony (kończę 2 sezon) i najbardziej podoba mi się to że w serialu gościnnie występuje tyle znanych gwiazd, jak Alba, Cameron,Mandy Moore czy inni.

VincentChase

Zgadzam się z Twoim podsumowaniem w 100% Oglądałam realizacje tego ostatniego sezonu i scenarzyści wyjaśniali, ze chcieli zakończyć to z klasą itd. Jednak moim zdaniem słodko nie zawsze oznacza klasę, powinni zrobić totalną rozpierduchę, powyjaśniać wszystko i Ciao! No, ale można tylko sobie chcieć, ten serial był dla mnie numerem 1 teraz pozostali mi już Tylko Sonsi i oby tego szybko nie zakończyli :)

Rang_o

Tez nie lubię takich cukierkowych happy endów - trochę przegięli bo serial był naprawdę pełen realizmu i pokazywał typowy wyścig szczurów w światowej stolicy show biznesu co świetnie odegrał Jeremy Piven.Jego metamorfoza w końcowym odcinku była naprawdę taka trochę nad wyrost, przerysowana i niepotrzebna.Serial ogólnie oceniam jako bardzo dobry, twórcy go chyba zakończyli bo po 7 latach nie mieli już naprawdę pomysły na dalszą fabułę.Ogólnie najlepiej ze wszystkich wypadli Jeremy Piven oraz Kevin Dillon, reszta aktorów daleko w tyle, widać że zadecydował tutaj wiek i doświadczenie bo obaj panowie już w niejednym dobrym filmie zagrali na długo przed powstaniem tego serialu. A postać Ariego Golda można postawić obok innych nietuzinkowych dobrze skreowanych postaci serialowych jak choćby House'a - obaj panowie prezentowali ten złośliwy wredny i wulgarny humor choć chyba nawet House nie był tak nieraz seksistowski w wypowiedziach jak Ari.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones