PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Najlepszy odcinek

ocenił(a) serial na 10

sezon 5 odcinek 5

ocenił(a) serial na 10
Macko_fw

dokładnie :D

ocenił(a) serial na 10
Macko_fw

Nie wiem czy najlepszy, ale na pewno świetny, Ari niezłą fazę podłapał, rozmowa z Lloydem mistrz.

pan_dziejaszek

no i tekst:
Lloyd: "Co widzisz Ari?"
Ari: "Skały, piach i te malutkie goblinki"
czy coś takiego :D

_Tymon_

szkoda, że przegapiłem... teraz na HBO dzisiaj będzie leciał już 10 odcinek VI serii...

ocenił(a) serial na 10
fation

oo już dawno do ściągnięcia jest :)

friko_fw

a ja nie lubię :P ale widze że warto czekac :D ja preferuję plazmę, kino domowe i wtedy oglądanie jest przyjemniejsze :)

ocenił(a) serial na 10
fation

Ja po prostu nie cierpię oglądać Entourage z polskim lektorem. Wersja z napisami jest do przełknięcia, ale lektor zabija mnóstwo humoru. Pomijam momentami słabiutkie tłumaczenie, ale niektóre kwestie po prostu śmieszą wypowiedziane tylko głosami bohaterów. Poza tym czemu ściągniętych odcinków nie możesz oglądać na plazmie?

Cycson

nie wpadłem na to, w sumie można podłączyć laptopa i oglądać, ale chodzi tez o to wyczekiwanie, to też dodaje energii podczas oglądania i zbliżania się do godziny kolejnego odcinka :)

ocenił(a) serial na 10
fation

Jakość odcinków, które są na necie jest bardzo dobra i spokojnie można sobie je oglądać na TV. Tak jak pisałem, oglądałem na HBO kilka odcinków i nie mogę ścierpieć lektora. Ściągnij kilka odcinków i napisy, a przekonasz się, że jest lepiej:)

Cycson

5 odcinek 5 sezonu to majstersztyk :D
4 odcinek też bardzo dobry był :D

liverpool

mi się podobał też ostatni drugi :) bardzo szybka akcja, ciekawy pomysl na zasadzkę watiatusa, piekna walka ganikusa z tym nowym niewolnikiem a do tego lukrecja, wino i w koncu walka miedzy starym a nowym doctorem....

scena sexu ganikusa z dziewicą wzruszająca... i muzyka pod koniec piękna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones