PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 075
ocen
7,9 10 1 14075
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

1.Johnny Drama- zacytowałbym jeden z jego tekstów,ale nie wiem który wybrać;) Dla mnie postać najlepsza,pomimo tego iż nie pierwszoplanowa(zwłaszcza przez pierwsze sezony) a Dillon po prostu gra tu chyba samego siebie:D
2.Ari Gold- genialny mówca, potrafi zjeb..ć każdego w taki sposób,że Wojewódzki to przy nim leszcz przez małe "l":D
3. E.- świetna postać,dlatego że "normalna" przez co w tym zwariowanym serialu, który czasem popada w niemożliwą niemożliwość zostaje zachowana równowaga
4. Turtle i Vince- jak dla mnie zbyt amerykańscy z nich ziomki, bez zdecydowanych poglądów jak pierwsi trzej.Vince puka panienki,Turtle marzy o pukaniu...no ale bez nich serial też by coś tam stracił;)

Zapraszam do podawania swojego rankingu,mile widziane uzasadnienia wyboru:)

ocenił(a) serial na 9
levy42

chyba nie mam do konca rankingu ale fakt faktem ari potrafi dowalic kazdemu:D jego teksty sa mistrzowskie tak jak dramy,loyd tez jest niezla postacia,rozbawia mnie jak malo kto,E jest normalny co nie znaczy ze nie fajny,vince musze to powiedziec jestem kobieta jest przystojny i ma cos w sobie wiec zdecydowanie jest potrzebny w tym serialu,a turtule jest...nie mam innego slowa no 'uroczy',ciepla kluska,ale tak czy siak kazdy z nich jest w tym serialu niezbedny to tworzy caly klimat,
uwielbiam ten serial:D

levy42

W pełni sie z tobą zgadzam.
Drama i Gold to bez watpienia perełki tego serialu. E też sie rozkręcił od 3 sezonu.
Billy Walsh też niezle namieszał (czy wszyscy niezależni reżyserzy to takie oszołomy?) zwłaszcza jego starcia z E:)
Co do Rankingu, to kazdy tam jest na swoim miejscu. Gdyby któregoś z tych kolesi by zabrakło, to nie wiem czy serial był by tak dobry

ocenił(a) serial na 9
Turkisz80

wdg mnie drama to najgorsza postac. Koles jest egoistyczny, zapatrzony w siebie, narcystyczny, debilny a jego tekstu sa w stylu Johny Bravo, ktorej to kreskowki takze nie lubilem. Mam nadzieje, ze kiedys go samochod pierdolnie (w scenariuszu oczywiscie) i juz nie bede musial ogladac jego geby.

ocenił(a) serial na 10
avalan666

Drama wymiata!

ocenił(a) serial na 9
avalan666

1. Ari
2. Drama
3. Turtle
4. Loyd
.
.
.
50. E

ocenił(a) serial na 10
KeyserSoze

ja podobnie jak mój przedmówca:
1. rewelacyjny, najlepszy, nietuzinkowy, bez niego serial straciłby przynajmniej połowę ze swojej miodności Ari Gold
2. Johnny Drama wyjątkowa osobowość
3. Turtle i Loyd
4. E i Vince doskonałe uzupełnienie ekipy
SERIAL RZĄDZI!!!!!!!!

gucio_filmweb

1. Ari - świetna postać, świetne teksty czy to do żonki czy Loyda
2. Johnny Drama - jego mądrości są niezastąpione i ta desperacja często
3. Turtle - taki ziomek w każdej ekipie musi być taka sierotka
4. E - czasem jedyny myślący na chłodno
5. Loyd - jako gej jest po prostu kapitalny
6. Vince - no on w zasadzie niby jest najważniejszy bo historia kręci się wokół niego ale najmniej go lubię,

ocenił(a) serial na 9
KeyserSoze

Jestem po 4 sezonie i Drama już mnie trochę irytuje. Na początku jest to zabawne i wszystko fajnie, ale gdy słucha się tego samego w kółko przez 4 sezony to robi się to nudne. I dlatego teraz po części zgadzam się z tym co napisał avalan666

KeyserSoze

po pierwszych dwóch sezonach myślałam: Ari, Lyod,E, Turtle, Vince, Drama. Obecnie w sezonie 7 dalej uwielbiam Ariego (a para Lyod i Ari to miód na moje serce), wymiata, rządzi etc do E straciłam sympatię kiedy zaczął się spotykać ze Sloan, te wieczne jego dramaty, niezdecydowanie - co to za facet?! Dramy nigdy nie lubilam, w realnym świecie nienawidzę tego rodzaju typów, choć samą postać serialu doceniam, bo jest ciekawa. Vince jest mdły, byle jaki, nijaki, takie tlo. Ja go nawet nie lubię, on jest dla mnei obojętny. A po sezonie 6 baaardzo polubiłam Turtle :)
Więc:

Ari, (Ari +Lyod)
Turtle,
E
....
....
Drama
...
....
(...)
Vince

w sezonie 7 TĘSKNIE ZA LYODEM

eji

Drama
Ari
Eric
Billy Walsh
Turtle
Vincent

Billy co prawda już nie wystepuje ale był tak pojechaną postacią że zapamiętali go chyba wszyscy;)
Co do E to przyznam że w pierweszych sezonach go nie lubiałem, ale jego wojny z Billym i Sethem Greenem sprawiły że znowu jest spoko. Poza tym to chyba jedyna postać która potrafi się odgryżć dla Golda

ocenił(a) serial na 8
levy42

1. Ari - prawdziwy samiec alfa ;) 2. E. - za potyczki z Arim, Walshem, Lavinem 3. Scotty Lavin - jego postać wniosła wiele świeżości, zabawy, zadziorny, ale nie menda jak Walsh 4. Drama - za bezcenne mądrości życiowe 5. Lloyd - za bycie Sancho Ariego 6. Turtle - bywa śmieszny, ale to przylepa i oferma 6. Mrs. Ari - za to, że potrafi przycisnąć Ariego, jednak jest jej za mało na więcej 7. Adam Davies - też za mało, ale plus za spory z Arim 8. Vince - bo jest nijaki

deva_3

1. Johnny 'Drama' Chase - niespełniony aktor, mądrości życiowe
2. Ari Gold - chyba nie trzeba tłumaczyć, bo to Ari
3. Eric Murphy i Billy Walsh - uwielbiam rozsądne i niekiedy sarkastyczne uwagi E, u Billa 'maniakalizm'
4. Turtle i Shauna - totalna beztroska Żółwia, przerywniki Shauny
5. Vincent 'Vince' Chace - nieodpowiedzialny, nie ma nic do powiedzenia( E....jak myślisz? )
6. Lyod - naiwny, ale solidarny
7. Amanda - potrafi dokopać Ari'emu
8. Scott, Donna - hmm....nie mam nic do powiedzenia

ocenił(a) serial na 10
levy42

1. BILLY WALSH - uwielbiam typa, chcę być taki jak on, artysta pełną gębą.
2. Johny Drama - całokształt, ostatnio odświeżałem odcinek z przebraniem różowego królika, dla mnie bomba.
3. Ari Gold (+Lloyd) - chyba nie muszę nic pisać.

To moje podium, reszty bohaterów mi się nie chce rozkminiać, ale jest jeszcze sporo postaci które lubię.

pan_dziejaszek

1. Ari Gold - znakomita rola Piven'a, potrafi pojechać każdego, genialne poczucie humoru :D
2. Billy Walsh - najbardziej zakręcony ze wszystkich bohaterów Entourage... zwariowany artysta, który nie chce stać się częścią tego "systemu". Jako reżyser jest osobą bardzo pewną swojej wizji, a to się niezwykle ceni.
3. Johny Drama - nie wyobrażam sobie całości bez niego. Jego poczucie humoru, złote myśli, etc... dodają temu serialowi tego czegoś.
4. Lloyd - postać przerysowana, ale taki był zamysł... doskonałe uzupełnienie Golda. Jest jedną z nielicznych osób, która potrafi wpłynąć na Ariego.
5. Turtle - z sezonu na sezon coraz bardziej go lubię... na początku był takim typowym kombinatorem - a takich ludzi osobiście nie specjalnie lubię. Jednak na naszych oczach "rozwija się" . I teraz nie wyobrażam sobie całej serii bez niego. Jest takim typowym przykładem "Jankesa" , który swoją "swojskością" dodaje dużo pozytywnej energii i w pewnym sensie pokazuje skąd tak naprawdę wywodzi się Vince.
6. E - teoretycznie najnormalniejsza i najbardziej odpowiedzialna postać ze wszystkich. Widać, że chce dla Vince'a jak najlepiej. Dzięki swojej determinacji, pracowitości, pchnie się na kolejne szczeble swojej zawodowej kariery. Nie mniej jednak "Entourage" to bardziej serial rozrywkowy - a E jest dosyć mdły.
7. Vince - w wielu sytuacjach brakuje mu własnego zdania, jest nieodpowiedzialny i naiwny. Nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, bo praktycznie każdy członek "Ekipy" wzbudza moją sympatie. Nie mniej jednak w całym zestawieniu - on jest dla mnie najmniej ciekawą postacią(jest to tym bardziej dziwne - że serial kręci się wokół niego).

morgoth89

Tak. Paradoksalnie główny bohater schodzi na ubocze.

ocenił(a) serial na 10
levy42

1.Ari i Drama bardzo barwne postacie
2.Turtle Vincent Eric

bokapl

1. Drama, bez dwóch zdań!
Potem Ari

Natomiast E irytował trochę..

ocenił(a) serial na 8
levy42

moje zestawienie po 6 sezonach:
1. Ari - ma tak "szybkie" kwestie, że aktor go grający musiał się strasznie pocić ;)
2. Dana + Ari
3. żona + Ari
4. Lloyd + Ari
5. Lloyd + Drama
6. Shauna
7. Barbara + Ari
...
E - lubię jego problemy z dziewczynami
Drama - irytowal mnie, ale napędza akcję
Turtle - sympatyczny
Walsh - irytował i nudził
...
Vincent - to rzeczywiście nietypowe by główny bohater był najbardziej nijaki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones