PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 077
ocen
7,9 10 1 14077
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Jak w temacie ja mam 2 ulubionych oczywiscie Ari no i przezabawny Drama ta dwojka ciagnie serial. Najmniej a wrecz nie nawidze Turtle taki lamer leń tylko ciagnie od kumpla wszystko i narzeka jak czegos nie ma, najbardziej wkurzal mnie w sytuacjach kiedy plakal bo nie dostał swoich butow z graffiti i kiedy z drama szukal mieszkanie i tylko narzekał. Wiem ze to tylko serial ale chetnie bym mu zaj... W ta gruba jape. Nie lubie tez Vince bo jest calkowicie nie ciekawy niby jest glowna postacia ale to Ari jest gwiazda tego serialu. Czekam na wasze typy

użytkownik usunięty
Godfather99

Na plus oczywiscie dam Ari'ego. Sceny z jego udzialem sa tym co najlepsze w tym serialu. Lubie tez Drame i jego sposob bycia. Co do Turtla, to rzeczywiscie taki len, ktory nic nie robi ciekawego. Dopiero w 6 sezonie dali mu jakis wiekszy watek.
Za to podobne mam odczucia do Vince. Poza tym, ze jest glowna postacia serialu, nie zachwyca specjalnie i to jego daje na minus. Nie przepadam tez za Eric'em. Srednio zagrana postac a ponadto czesto denerwujaca. Szczegolnie drazni mnie jego "I don't know" na wszystko. :D

ocenił(a) serial na 9
Godfather99

Niby najwyraźniejszym bohaterem jest Ari, ale jednak czasem, czuję przesyt jego bezczelnością. Dlatego też, raczej obstaję za Ericiem, jako najlepszą postacią. Irytujący konus, ale przynajmniej nie daje sobą pomiatać. Poza tym ma najlepszą du...kobietę w serialu:D. Nie znoszę za to Adrew Kleina, stary babiarz i obibok.

ocenił(a) serial na 9
Godfather99

Numero uno: Johny Drama-jest po prostu genialny ze swoimi tekstami i zachowaniem(np. gdy w przebraniu króliczka zapinał tą laskę której nie chciał Turtle)........
Ari i E. też bardzo dobrze stworzone i zagrane postacie,Turtle trochę słabiej,ale wydaje mi się,że to przez mniejszą rolę w porównaniu do pozostałych.
No i na końcu Vince-z wyglądu oczywiście jak najbardziej pasuje do gwiazdy Hollywood,ale jak na chłopaka z Queens okazuje się często zbyt dużą pussy( jedyna zaleta,czyli jego podoboje seksualne to według mnie najbardziej naciągany wątek,bo najmniej prawdopodobny)
To moja opinia oczywiście,ale serial i tak wymiata i czekam na 7 sezon:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones