PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 074
oceny
7,9 10 1 14074
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Wielka pustka;(

ocenił(a) serial na 9

Wam tez brakuje tego wyczekiwania na nowy odcinek/sezon? Ogladam wiele seriali ale tak ostatnio mnie naszlo, ze brakuje mi chlopakow z ekipy;( ile to razy smialem sie do monitora z tekstow Dramy czy Ariego:D Zapraszam do wspolnego laczenia sie w bolu, moze jakies wspomnienie co do ulubionych fragmentow? Mi ostatnio przypomnial sie kanion i grzybki :D

ocenił(a) serial na 10
checik1

Ano brakuje...
Mi się ostatnio przypomniała scena, jak Ari wbił do biura z paintballem :D http://www.youtube.com/watch?v=UMdmWjtDRPE

ocenił(a) serial na 9
adamale

haha ari to moj bog, 3/4 scen z jego udzialem niszcza system. potrafi rozsmieszyc do lez ale i wzruszyc..scena jak schodzi sie z zona;( so sw3333t

ocenił(a) serial na 9
checik1

Oglądając ponownie wszystkie sezony (chyba ze trzeci raz) zorientowałem się, że w odcinku w którym Vince kręcił chińską reklamówkę jest jeszcze jedna scena pojawiająca się po końcowych napisach. Po prostu uśmiałem się do łez, a kiedy się już opanowałem dotarło do mnie jak niesamowicie brakuje mi chłopaków.

checik1

Łącze się w bólu, to jedyny serial który dostał ode mnie 10/10! SHUT THE F*CK UP LLOYD!!- Ari forever :DDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones