PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa
mijagimaster

Powstanie jeszcze tylko jeden a na dodatek tylko 6 odcinkow bodajze. Pozniej ponoc film

ocenił(a) serial na 10
chudy17_91

A nie na odwrót? Nie jestem pewien, ale wydawało mi się że między sezonami powstanie film, a ostatni sezon dopiero na jesień będzie. Jednak pewności nie mam.
Co do sezonu 7 to się zgadzam. W sumie z lekkiego, przyjemnego serialu podczas którego można było się pośmiać, zrobili totalny dramat. Wierzę, że w ostatnim sezonie powrócą do starej, sprawdzonej formuły :)

ocenił(a) serial na 10
mijagimaster

Tak, mi juz ostatnie dwa sezony podpadly, gra aktorska jakos sztuczna jak operach mydlanych i troche takie papkowate

ocenił(a) serial na 9
viciu_080

Musze przyznac, ze serial odkrylem niedawno i nie podszedl mi zupelnie pierwszy sezon, ale po drugim wsiaklem i obejrzalem wszystko w 3 tygodnie :) Jeden z lepszych seriali, ale rzeczywiscie ostatni sezon najslabszy i stracil duzo ze swojego luzu probujac byc czyms innym niz jest. Miejmy nadzieje, ze 8 bedzie lepszy. Tak czy siak Ari i Drama zamiataja wszystkich :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones