PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 077
ocen
7,9 10 1 14077
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

zajebioza!

ocenił(a) serial na 9

pierwszy sezon-słaby, ale 2 tak mnie wciągnął, że szok. fantastyczny serial!!!! :)))

ocenił(a) serial na 9
koobanka

Pierwszy jest lepszy jak się go po kilku sezonach obejrzy go jeszcze raz :)

ocenił(a) serial na 10
zemstafreda

Dokładnie tak. Po obejrzeniu wszystkich sezonów, oglądając 1 podoba się on bardziej. Ja przyznam się, że po 1 sezonie jakoś w ogóle nie byłam zachwycona. Oglądałam żeby zabić czas, ale od 2 sezonu to już się maniaczką stałam. 7 sezonów 2 razy obejrzane ;)

ocenił(a) serial na 10
koobanka

Moim zdaniem pierwszy i drugi sezon to były szczyty jeśli chodzi o komediową stronę Entourage'u. Z czasem serial się zmienia, co nie znaczy, że jest gorszy.

ocenił(a) serial na 9
koobanka

a co mi polecicie,co wciągnie równie mocno jak ekipa? :))

ocenił(a) serial na 9
koobanka

Hmm... moze kreska? A tak powaznie to ciezko cos znalezc w podobnym klimacie, ale z wciagajacych jesli jescze nie widzialas to polecam californication i breaking bad (chociaz tez specyficzny na poczatku). Podobno Mad Men jest spoko, a z tasiemcow to niezmiennie Prison Break (ale 2 sezony wystarcza), albo Lost, ale te to juz chyba widzial kazdy,

ocenił(a) serial na 9
Dynekk

Californication jest jak najbardziej w tym klimacie, ale niestety już widziałam, odnośnie Prison'a - zgadzam się w 100%, a co do Lostów-to nie dla mnie. Dzięki za cynk z Breaking Bad i Mad Men'a, może któryś zastąpi mi Ekipę ;)

ocenił(a) serial na 9
koobanka

Spoko luz. Jesli ktos zna jednak cos w klimatach Ekipy, to tez sie podlaczam pod prosbe :)

Z innej beczki- podobno ze starszych seriali Hbo Carnivale zamiaata, prawda to to? I co z serialem In treatment?

A ty koobanka mozesz sobie obczaic w sumie Misfits jako przerywnik, caliem daje rade i troche cos innego niz wiekszosc seriali jakie ogladamy, bo brytyjskie.

Dynekk

Carnivale, prawda prawda, mistrzpstwo
Ekipy nie oglądałam, ale polecic moge Ci jeszcze Deadwood, sporo czarnego humoru wplecionego:)

ocenił(a) serial na 10
pauli05

Serial bardzo dobry wiele bardzo zaskakujących zwrotów wciągnął mnie bardzo w podobnym klimacie
warte obejrzenia :
Californication
Royal Pains
Breaking Bad
Dexter
Trawka
Supernatural
Mentalista
Pamiętniki Wampirów

ocenił(a) serial na 10
koobanka

http://www.filmweb.pl/serial/Peep+Show-2003-171155 to bym polecił.

ocenił(a) serial na 9
koobanka

A mnie dziwi, że jeszcze nikt tu nie polecił How to Make It in America?

ocenił(a) serial na 10
zemstafreda

ja jeszcze wtedy nie widziałem - ale teraz, tak znakomity serial !

ocenił(a) serial na 9
zemstafreda

Właśnie. Toż to młodszy brat Ekipy:)

ocenił(a) serial na 10
PieczykM

Szkoda tylko, że po 2-óch sezonach, został zakończony...

ocenił(a) serial na 9
koobanka

oooj jak mnie tu dawno nie było. Właśnie zasysam po próbce prawie każdego z polecanych przez Was tasiemców ;) na pierwszy ogień pójdzie how to make it in america, friday night lights i chyba później skuszę się na peep show x) a Wy co teraz oglądacie?

ocenił(a) serial na 9
koobanka

How to make it in America został anulowany po dwóch sezonach:( Nie wiem z jakiego powodu, wszyscy ten serial chwalili. No, ale i tak warto moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
PieczykM

norrrmalnie żal! nawet nie wiem kiedy zdążyłam obejrzeć te 2 sezony, buu :(

ocenił(a) serial na 10
koobanka

ja dopiero zaczynam przygodę z Entourage i pierwszy sezon na razie zajebisty, to ciekawe co później się będzie dziać, skoro mówicie że jest słaby ;))
a skoro polecacie, to polecam: Six Feet Under, The Shield, The Wire i Friday Night Lights - seriale z najwyższej półki

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

mam problem z friday night lights - nie mogę dorwac z 3 sezonu odcinków od ósmego do końca. Tylko jedenasty mam. Jakaś podpowiedź gdzie mogę znaleźć?

ocenił(a) serial na 9
koobanka

wpisz na spiraconymbeju "Friday Night Lights Deluxe DVD Boxset Season".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones