PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 378
ocen
7,5 10 1 21378
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Gdzie mogę znaleźć napisy do odcinka 9 drugiego sezonu? Przez napi projekt mi nie znajduje :(
co tak kiepsko tłumaczą ten serial ostatnio ?

paullapaula92

Wszędzie szukałam napisów i nic. Przeważnie w środowe wieczory na napi projekt były dostępne. Nie wiem co się dzieje tym razem.

humalassa

Tłumacz miał przeprowadzkę i dopiero w środę zaczął tłumaczyć odcinek - z napisy24.

saava

Przed następnym odcinkiem może zdąży :-)
Swoją drogą, współczuję tego pasma nieszczęść i problemów, które nęka tłumaczkę w zasadzie od początku drugiego sezonu. Chyba rozsądniej byłoby scedować tę pracę na kogo innego...

ACCb

ACCb
Uchylisz rąbka tajemnicy? O jakie nieszczęścia chodzi?

humalassa

Niechcący śledzę sprawę na kinomaniaku, gdzie tłumaczka wyjaśnia przy okazji każdego kolejnego odcinka, dlaczego nie ma jeszcze napisów. Szczerze mówiąc nie pamiętam, od czego się zaczęło (pożar? powódź?), w każdym razie wygląda na to, że straciła chęć i zapał, a przez nadmiar obowiązków nie ma czasu. Niestety, skutecznie odstrasza przy tym ewentualnych zastępców.

ACCb

W takim wypadku dobrze by było gdyby ktoś przejął po niej pałeczkę. Swoją drogą współczuję dziewczynie.

humalassa

Dzisiejsza informacja jest taka, że zrezygnowała z tłumaczenia. Miło byłoby, gdyby następca pojawił się szybko...

ACCb

Zaraz AXN dogoni nas z odcinkami i nie będziemy się przejmować napisami. Niestety nie wiem, czy można będzie skądś ściągnąć.

ACCb

Ale to już tak permanentnie? Nie zmieni zdania? Bo bardzo lubię napisy bad_magick z napisy24. :) Mi na czasie jakoś bardzo nie zależy jeżeli ktoś tak fajnie tłumaczy.

ocenił(a) serial na 7
Kasjopeja69

Hej. Tak. Zrezygnowałam z robienia napisów, a przynajmniej z figurowania jako ich pierwszy twórca. Ludzie nie potrafią czasem zrozumieć, że życie nieźle zaskakuje. Nie ma się czasu na skorzystanie z łazienki, a co dopiero na posiedzenie paru godzin przy napisach i wysyłają wiązany, a ja mam zwyczajnie dość ludzkiej głupoty. Jeśli jeszcze będę je robić to we własnym czasie i bez wrzucania postępów i planów na n24. Jak się pojawią, tak się pojawią.
Trzymam kciuki, żeby ktoś je przejął. Póki co nikt się nie zglosił, ale podobno ktoś je męczy.
Pozdrawiam
bad_magick

boskapienkowska

Dzięki za odpowiedź. Przykro mi z powodu tego, co Cię spotkało. Mam nadzieje, że będziesz tłumaczyć, bo ewidentnie masz talent. :) Myślę, że nie powinnaś się przejmować głupimi ludźmi, bo bez sensu sobie nerwy szarpać, a na pewno są osoby, które (tak jak ja) podziwiają w zaciszu domowy Twoje tłumaczenia. ;)

ocenił(a) serial na 8
boskapienkowska

Dziękuję za Twój trud włożony w tłumaczenie napisów dla ludzi takich jak jak ja:), życzę by wszystko Ci się w życiu ułożyło i abyś znalazła czas po prostu dla Siebie:)

boskapienkowska

Kurczę, wielka szkoda, że zrezygnowałaś (zawsze myślałam że to FACET ten cały bad_magick!) bo właściwie jako jedyna tłumaczyłaś Elementary i robiłaś to na prawdę dobrze... Nawet nie musiałam nigdy czytać kto napisy tłumaczył :D
Są niby odcinki z lektorem, ale ja ich nie trawię a znowu mój facet nie chce oglądać po angielsku, bo twierdzi że nie chce mu się dodatkowo po pracy wysilać :D
Szkoda, szkoda, jeszcze raz szkoda - może kiedyś wrócisz... ;)
Pozdrawiam, 3 maj się!

ocenił(a) serial na 7
ms_jordison

Niezły zapłon. ;) Cały czas tlumaczę tylko przy innej grupie tłumaczowskiej. :D

boskapienkowska

O jejku, bo wcześniej nie wchodziłam na dyskusję o napisach :D
A ostatnio zaczęłam się zastanawiać czemu te tłumaczenia są tak słabo dostępne i ta daaaam! Tu znalazłam odpowiedź :D

P.S właśnie ostatnio nadrobiłam dwa odcinki bo pojawiły się Twoje tłumaczenia :D Dzięki!

ocenił(a) serial na 7
paullapaula92

napisy są już dostępne.

wegierkaa

super. Dzięki za informację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones