PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656785}
6,8 734
oceny
6,8 10 1 734
Emily Owens, M.D.
powrót do forum serialu Emily Owens, M.D.

Jak w temacie. CVV zakonczylo Emily na 13 odcinku 1 sezonu. Chyba pokazywali zbyt malo krwii i
przeklenstw, bo teraz tylko to ludziom w glowie. :/

Dreamsnaina

Tak to bywa właśnie na tym świecie i chyba masz racje z tym co teraz interesuje ludzi nie mniej jednak mi sie serial podobał mimo krytycznych opinii na jego temat był całkiem fajny dla mnie a szczególnie wątek Micah i emily :). Można uważać że serial trochę przynudzał ale są ludzie którzy chcieli to oglądać ale najwyraźniej jesteśmy mniejszością i nikogo nie interesuje nasze zdanie bo liczy sie tylko show i nic poza tym :/

ocenił(a) serial na 9
crystalwolf

Fani podpisują się pod petycją:
http://www.change.org/petitions/emily-owens-m-d-save-the-show-from-cancellation

Dreamsnaina

Mamie Gummer przynosi serialom pecha. To samo był z "Off the Map", też zakończyli po I sezonie :(

ocenił(a) serial na 9
Sake

szkoda, wyjątkowo przypadł mi do gustu...

ocenił(a) serial na 8
anetka71

Mi również. Niestety, był to dobry serial ale niestety nie wielkie show to i utrzymać się na rynku nie mógł. Tylko liczby się liczą. Szkoda.

Sake

widzom wystarczy schematycznie ładna buzia (popatrzcie np. na postać Eleny z The Vampire Diaries) i już serial ma 14 sezonów i 24 nagrody :/

Dreamsnaina

Witam, serial jakos sie konczy po tym 1 sezonie czy jest urwany?

ocenił(a) serial na 9
sheevia1

Z planowanych 22 odcinków nakręcono 13.

lonia171

Dziękuje za informację :)

ocenił(a) serial na 7
lonia171

To by wyjaśniało czemu Emily wybrała Willa.

Dreamsnaina

Nie jestem fanką serialu, ale chyba byłoby lepiej, gdyby skasowali "The Carrie Diaries" zamiast tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones