PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813055}

Abyss

Eo-bi-seu
7,0 880
ocen
7,0 10 1 880

Eo bi seu
powrót do forum serialu Eo-bi-seu

1. Nie rozumiem wątku z bezdomnym właścicielem drugiej otchłani, ani w jaki sposób Cha Min odzyskał po 3 latach od zniknięcia materialną formę. Ktoś pomoże?
2. Jak myślicie jaką "tajemnicę" Hee-Jin zdradziła Se-Yeon Go?

ocenił(a) serial na 6
MicMik90

Wydaje mi się, że Cha Min wrócił dzięki tej drugiej Otchłani, został przywrócony do życia. A co do tajemnicy, to mój jedyny pomysł to to, że Hee-Jin tak naprawdę nie spała z Cha Minem. Tylko to ze znaczących "nie do końca jasnych" wydarzeń łączyło się z tą trójką.

ocenił(a) serial na 8
Aley

Ja obstawiam że bezdomny miał więcej niż jedną otchłań - pokazane było pudło z oderwanym brzegiem, w którym widać było otchłań, myślę że całe pudło mogło być nimi wypełnione, a bezdomny w rzeczywistości był jednym z tych kosmicznych przybyszy, kimkolwiek byli.
Bardziej mnie natomiast ciekawi jak Min trafił z innej planety z powrotem na Ziemię (chyba że ten las, w którym obudził się po zniknięciu, to była Ziemia, a słowa kosmicznego oznaczały po prostu, że w przebywanie tam w jego obecnej formie będzie się wiązało ze straszliwym bólem - w sumie ma to sens).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones