PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705813}

Ever After High

6,9 415
ocen
6,9 10 1 415
Ever After High
powrót do forum serialu Ever After High

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 8

Jaka jest wasza ulubiona postać z Ever After High ? Moja to Cerise Hood. Jest taka
oryginalna.

Kidakaszaj

Ja uwielbiam Madeline Hatter i Briar Beauty. Tylko w ich oryginalnych wersjach językowych. Nie wiem dlaczego, ale po angielsku ich głosy nadają postaciom niesamowity charakter, a po polsku, to szkoda gadać :( Lubię też bliźniaczki O'Hair :)

ocenił(a) serial na 9
Kidakaszaj

Ja lubię Raven Queen, Briar Beauty i Madeline Hatter. Apple też jest fajna, ale jakoś do mnie nie przemawia...

Kidakaszaj

Najbardziej lubię Raven Queen, Maddy Hatter i Cerise Hood, podoba mi się też postać Dextera Charminga.
A ja tak się zastanawiam i nie daje mi to spokoju... Czy przypadkiem, biorąc tego na logikę, Raven nie jest ciotką (przyrodnią) Apple? No bo przecież jej matka-Zła Królowa wyszła za Dobrego Króla-ojca Śnieżki (czyli dziadka Apple)... A jak to było w książce ujęte jeśli Raven przyjęła by swoje dziedzictwo zostałaby macochą Apple ;)

ocenił(a) serial na 8
Kidakaszaj

Madeline Hatter! Uwielbiam ją, jest urocza, oryginalna i tak jak ja uwielbia herbatę :D Ma swój własny świat i nie obchodzi ją, co inni o tym myślą, staram się brać z niej przykład :)

MP490

Lizzie Hearts , Kitty Cherie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones