PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695130}

Extant: Przetrwanie

Extant
6,4 4 043
oceny
6,4 10 1 4043
Extant: Przetrwanie
powrót do forum serialu Extant: Przetrwanie

2 sezon

ocenił(a) serial na 3

Przebrnięcie przez pierwszy był mordęgą, a idiotyczne zachowanie głównej bohaterki to wręcz domena tego serialu.
Czy waszym zadaniem warto oglądać drugi sezon?

ocenił(a) serial na 4
DRSRng

Drugi sezon jest jeszcze głupszy, niestety.

per333

Serial jest przewidywalny i nie porywający, nic pod tym względem się nie zmieniło, a nawet jest gorzej. Teraz jest trend że seriale z każdym kolejnym sezonem są lepsze. W przypadku Extant się to nie udało. Ja tam rezygnuje, 3 odcinki drugiego sezonu już wystarczą aby podjąć decyzję.. nie warto.

Oj sorry, to było kierowane do autora ale nie kliknąłem tu gdzie trzeba..

ocenił(a) serial na 2
DRSRng

Ten serial to jakaś totalna masakra. Skąd taka ocena, to nie wiem..

ocenił(a) serial na 8
DRSRng

A mnie się bardzo podobał. Pierwszy i drugi sezon mocno wciąga. Ale jak to się mawia: ile ludzi tyle opinii. Nie każdemu musi się to samo podobać. Fakt że czasem Molly zachowywała się jak blondyna... nie urażając nikogo ;)

DRSRng

Myślałam co napisać na temat tego serialu...dx pomogleś. Straszna kupa i ta wkurzajaca główna bohaterka..bez sensu

ocenił(a) serial na 4
DRSRng

Główną bohaterkę jeszcze może tłumaczyć bawienie się jej hormonami, które wpływają na zachowanie etc. Ale reszta bohaterów? Po Primeval widać, że gdzie Spielberg, tego lepiej nie zaczynać oglądać.

ocenił(a) serial na 7
DRSRng

Są odcinki lepsze ale scenariusz tworzył jakiś facet w pasie ciążowym z upośledzeniem poprawnością polityczną.

Sam pomysł jest ciekawy, efekty niezłe...

ale ten PMS, poprawność polityczna i infantylizm realiów powoduje, że na dobrą sprawę oprócz jakiegoś upośledzenia ekipy nie bardzo wiadomo co chcieli w tym serialu przekazać/pokazać.

Te tekściki rozpływające się nad tym jaka to Molly... ciężko to wytrzymać w tym nasyceniu.

Nie zmienia to tego, że kibicowałbym androidom gdyby nie to, że wydają się być sterowane przez kumpli Molly bo tylko jakieś ludzkie bidoki mogły tak rozgrywać te zachowania.

ocenił(a) serial na 7
ArchieIl

Myślę, że wiem na czym problem polegał.

Ilość reżyserów i scenarzystów serialu rozbiła logikę produkcji na niepasujące klocki z różnych zestawów i to co najmniej kilku różnych producentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones