PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314897}
6,9 4 432
oceny
6,9 10 1 4432
Fałszerze. Powrót Sfory
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 8

Lubię nasze rodzime seriale i filmy. Wiadomo że nie mamy takich budżetów jak Amerykanie, ale w ostatnim czasie wysypało nam świetnymi serialami. Sforę znam na pamięć, byłem nawet w kinie na wersji filmowej. Ucieszyłem się że zrobili kolejne odcinki. Póki co obejrzałem tylko 6 i muszę stwierdzić że serial trzyma poziom. Wciągneło mnie od pierwszego odcinka, a im dalej tym serial jest lepszy. Za motyw z dwoma panienkami Żmijewskiego należy się twórcom jakaś nagroda :) Czegoś takiego jeszcze chyba nie było. Bardzo mi się podobają czarne charaktery, Marko wymiata. Jak chodzi o panie to fajnie że w jednym serialu grają dwie najpiękniejsze aktorki (moim zdaniem rzecz jasna), nie mogę się napatrzeć na Gruszkę i Mielcarz, śliczne babeczki :) Generalnie serial jest bardzo dobry i nie mogę się doczekać co będzie dalej. A z minusów to wymienię tylko naiwny wątek z Gruszką i synkiem Starewicza. No ale w innych serialach też są takie rzeczy więc można przymknąć oko.

ocenił(a) serial na 9
matt80

Serial trzyma poziom ale pierwsza część pozostanie pierwszą i druga już jej nie dorówna. Oczywiście to jest moje zdanie.

Pozdrawiam Fanów!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones