Fałszywki
powrót do forum 1 sezonu

Od biedaka do milionera...

ocenił(a) serial na 9

Główni bohaterowie, to biedacy którzy na co dzień ledwo co wiążą koniec z końcem i klepią biedę. Ich jedynym źródłem zysku jest drukarnia w której pracują obok dziadka (plus rysowanie obrazów). Niestety dziadek oraz drukarnia jest zadłużona, więc nasi bohaterowie muszą wykombinować w jaki sposób wyciągnąć się z długów drukarnię. Bardzo szybko dochodzą do wniosku, żeby zrobić to na czym znają się najlepiej, jeden jest technikiem drugi... artystą. Zatem biorą się za robienie tego czego im brak... pieniędzy. Tego wszystkiego dowiadujemy się w pierwszym odcinku.
Do serii podchodziłem dość nieufnie, jak A. Jest to Amazon Orginals (Exclusive?) a te jak większość robionych serii, jest raczej średnich (nie wszystkie!) B. Serial Indyjski. Bez kitu. Bollywood? Ale nie! Serial naprawdę jest oryginalny i świetnie przez aktorów zagrany. Fabuła powoli się rozkręca (nie spodziewajcie się strzelanin i pościgów) i widać że wszystko jest przemyślane od początku do końca. Odpadając ten serial miałem takie lekkie wrażenie jakbym oglądał Breaking Bad/Narcos minus strzelaniny. Ot dobrze piszę to raz jeszcze zagrany i napisany serial. Niestety serial ma 8 odcinków, i nie wiem czy tak miało być (serial kończy się tak jakby niby miała być kontynuacja) czy małą popularnością się cieszył i został zawieszony. Jak by jednak nie było, świetnie się oglądało, w dwa dni obejrzałem, czekam na sezon 2 i polecam!

AKlR4

Faktycznie serial urywa się w bardzo ciekawym momencie, aż chciałoby się wiedzieć, co dalej. Na szczęście odtwórca głównej roli Shahid Kapoor w wywiadach podzielił się informacją, że jest planowany drugi sezon; zanim jednak zostanie zrealizowany, trochę to potrwa. Ale powstać powstanie, bo produkcja ta cieszyła się ogromną popularnością w Indiach. :-) Trzeba więc cierpliwie czekać.
A co do Twych ogólnych wrażeń, bardzo się cieszę, że serial przypadł Ci do gustu. Jako wieloletnia miłośniczka kina indyjskiego zachęcam do niezamykania się na produkcje z Indii - powstaje tam naprawdę dużo ciekawych filmów i seriali.^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones