PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655186}

Faceci z dzieciakami

Guys with Kids
6,4 424
oceny
6,4 10 1 424
Faceci z dzieciakami
powrót do forum serialu Faceci z dzieciakami

Po pierwszym odcinku, humor strasznie słaby.

bonokce

a ja uważam, że wcale nie był taki słaby, owszem zbyt przerysowany i chyba jednak nie na dzisiejsze czasy, bo jednak widzowie są bardziej wymagający niż kiedyś, ale po kiepskich zapowiedziach myślałem, że będzie dużo gorzej

jeśli ktoś byłby zainteresowany moim tekstem odnośnie odcinka, to zapraszam na: http://mimesisnamalymekranie.blogspot.com/2012/09/serialowe-premiery-guys-with-k ids.html

Piotrek099

Oglądać się da, tylko po co. Jest tak dużo ciekawszych seriali, że naprawdę szkoda czasu na zwyczajnie kiepski sitcom. Śmiech z taśmy, nieświeże gagi, przerysowana gra aktorska...ja odpadam, jeden odcinek mi wystarczy :)

spokowap

no ja też go teraz odstawiam może wrócę w wakacje z nudów jeśli nie skasują, w co jednak wątpię, ale śmiech akurat nie był z taśmy, bo na początku mówili, że jest nagrywany z udziałem publiczności :)

Piotrek099

Tak, mówili, ale po wsłuchaniu stwierdziłem, że nie ma mowy, to musi być z taśmy ;) A jeśli jednak się mylę, cóż, widocznie wpuścili im przez klimatyzacje gaz rozweselający, moje reakcje na te szalenie zabawne gagi były zdecydowanie bardziej powściągliwe ;)

ocenił(a) serial na 6
bonokce

da się oglądać, ale też odpuszczam. zgadzam się z spokowap jest dużo ciekawszych seriali i szkoda czasu.

rumcajson

A ja oglądam. Konflikt Sheila vs. Nick włącza u mnie niezły brecht, a że mam deficyt 20minutowych sitcomów do włączenia przy obiedzie, to oglądam też to.

ocenił(a) serial na 9
boskapienkowska

a ja ten serial b. lubie. Uważam, że b. przyjemnie sie oglada i zawsze jest coś śmiesznego.. ;)

ocenił(a) serial na 8
bonokce

Wielokrotnie śmiałam się na głos oglądając ten serial. Strasznie snobistyczne towarzystwo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones