Facet na święta
powrót do forum 1 sezonu

Ostatni dzwonek ?

ocenił(a) serial na 6

Stawiam na lekarza

kovall74

Stawiam na steina

ocenił(a) serial na 8
olga_balcerak

Minister nie był głupi... Stein i ten dzieciak to nie, nie, nie...

ocenił(a) serial na 9
kovall74

Mam nadzieję, że to lekarz :)

ocenił(a) serial na 8
kovall74

ja tam myślę, że to Młody XD

toldi_04

też tak sądzę :)

ocenił(a) serial na 10
kovall74

Stawiam na lekarza i beksę

ocenił(a) serial na 7
kovall74

A może będzie to ten czarnoskóry barman ?

kovall74

Moja siostra: to będzie były...
I chyba się z nią zgadzam...

kovall74

Ja obstawiałam, że to będzie barman. Dopóki... Nie przespał się z jej koleżanką.
Chociaż teraz biorąc pod uwagę, że uśmiechała się do tego kogoś więc pewnie nie eks.

ocenił(a) serial na 8
Marilee_chan

Hahaha tak samo obstawiałam cały czas :D

ocenił(a) serial na 7
Marilee_chan

Też obstawiałam barmana, ale wnioskując z jej uśmiechu i całości ostatniego odcinka stawiam, że to będzie ten koleś od nart :D

użytkownik usunięty
kovall74

Jakby pomyśleć logicznie to tak:

staruch był za stary + to kolega jej matki, więc odpada

młody Szwed był za młody + wyraźnie jej powiedział, że nic nie chce, więc odpada

ten od nart, niby ok, ale ona powiedziała, że za bardzo jest ułożony i przypomina jej ojca, odpada

lekarz pasuje, był cały czas pod jej nosem, niepozorny, zaczął jej wyznawać, co do niej czuje, co zostało przerwane, więc przyszedł dokończyć + na początku serialu, kiedy Johanne schowała się pod stołem (przed byłym), jej koleżanki mówiły, że ma nowego chłopaka lekarza-modela, jedyne co mi wadzi w tym, to lekarz miał mieć dyżur całą Wigilię, więc co robi u niej w domu?

użytkownik usunięty

a jeszcze były, on też odpada, 3 lata minęło, ma żonę i dziecko, nie ma bata, że to on

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem to będzie jednak gościu od nart. Często na siebie wpadali, no i jeszcze to spotkanie w księgarni. Myślę, że on mógłby wywołać jej uśmiech. Co do lekarza, nie sądzę by ona coś do niego czuła.

kovall74

dlaczego tak mało osób obstawiła złego faceta?? ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones