PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772302}

Famous in Love

6,9 6 431
ocen
6,9 10 1 6431
Famous in Love
powrót do forum serialu Famous in Love

Zakończenie...

ocenił(a) serial na 7

Dla tych co już widzieli.
1. Jeżeli będzie 2 sezon - co zrobi Paige, kogo wybierze?
2. Jeżeli będzie 2 sezon - co jeszcze namąci Alexis?
3. Jeżeli będzie 2 sezon - Czy Cassandra nadal będzie tłem?
4. Kto zabił Barretta?
Mamy tu cliffhanger pełną gębą. Mam nadzieję że zrobią 2 sezon :)

Prorockus

też mam nadzieję że będzie 2 sezon,
zbyt dużo pytań..

ocenił(a) serial na 10
Prorockus

Skąd bierzesz odcinki,jeśli mogę wiedzieć? Była premiera dopiero jednego odcinka,więc nie rozumiem

ocenił(a) serial na 7
izabelawow

Ściągnąłem z torrentów - ale na freeform też są wszystkie już. Torrent - rarbg kropka to. freeform odpalam jak zmienię regionalizacje w systemie na us.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Z tego co pokazali w 1 odcinku, a czego my biedni widzowie nie wiedzieliśmy to troszkę zdradzili ciąg dalszy. ;)
Było tam powiedziane, że Rainer odszedł z planu i paparazzi pytali Paige czy to przez nią i czy jest z Jake'iem.
Szczerze mówiąc - liczę, że będzie z Rainerem, bo Jake to taki mięczak.
A co do sekstaśmy Alexis? Ona ją sama wypuścila, aby odsunąc Rachel od produkcji i odzyskać władzę nad filmem? Mam dziwne przeczucie, że zrobiłą to z dobroci serca, co byłoby dziwne.

ocenił(a) serial na 7
DeeDee_Spencer

ta cała retrospekcja była "rok później", więc niekoniecznie musi odnosić się do zakończenia 1 sezonu

ocenił(a) serial na 7
DeeDee_Spencer

Zgadzam się że Jake to mięczak... ciapa trochę taka, nie? Coś w stylu - Dawson kocha Joe, Joe kocha innego, Dawson bzyknie inną, może Joe będzie zazdrosna... ALE... Joe była chwilę z Dawsonem, więc może Paige będzie chwilę z... no właśnie z kim? Poczekamy zobaczymy.

Prorockus

A ja jestem #teamjake... Ale jestem dopiero 3 odcinkach, więc nie wiem jeszcze wszystkiego xd

Prorockus

Szkoda że tylko 10 odcinków :( mam nadzieję że będzie drugi sezon. Przyjemnym zaskoczeniem było też to że użyto muzyki polskiej piosenkarki (Margaret) w 3 odcinku :D

ocenił(a) serial na 9
Prorockus

Wydaje mi się że Paige wybierze Rainera, żeby go uratować i szczerze to mam nadzieję ze oni pod koniec będą razem no bo widać jak on się o nią stara itd. Tamtego dziennikarza zabiła oczywiście Nina, żeby ratować Jordana. Alexis.. no cóż , pewnie z początku wszystko będzie szło po jej myśli, ale pod koniec wladuje sie w kompletną drame.. i z pewnością straci na tym, ale zaraz wpadnie na jakiś nowy planik by powrócić na pierwsze strony gazet :)

katka12343

Mam nadzieję, że nikogo nie wybierze... Jake jest niedojrzałym chłopcem, który sam nie wie czego chce. Z kolei Rainer z dosyć twardo stąpającego po ziemi chłopa zrobił się dzieckiem, którego trzeba niańczyć.
Po pierwszym sezonie stwierdzam, że obaj działają mi na nerwy.
Jedyną normalną i mądrą osobą w tym serialu jest chyba Adam, celne uwagi i rady. To tyle.

ocenił(a) serial na 9
Heroes_Pe

Rainer bardzo się zmienił dzięki Paige i trzeba to docenić, a Jaka był piz*ą i sam nie wiedział czego chciał :') takie moje zdanie, jak już mam wybierać to jestem za Rainerem

katka12343

Dwudziestotrzyletni mężczyzna, który kilka dni wcześniej opowiada ze łzami w oczach o konsekwencjach swojego pijaństwa, chełpi się, iż nie tknął alkoholu od trzech lat po poznaniu prawdy o swym ojcu co robi? Oczywiście sięga po wódkę! Rozumiem, że ważna sprawa, psuje swój wysiłek i opinię w imię czego? Młodzieńczego buntu? Widzę tu niekonsekwencję w jego zachowaniu.

ocenił(a) serial na 9
Heroes_Pe

Właśnie o to chodziło, żeby pokazać jak bardzo człowiek daje się ponieść emocjom. Rainer dowiedział się kto jest jego ojcem... po 23 latach, dla faceta to musi być ciężkie przeżycie i nikt nie zrozumie co siedzi w tym momencie w jego głowie. Sięga po alkohol, bo wie, że jest to rodzaj ucieczki od świata i problemów.

katka12343

A mi się nie wydaje, żeby tego dziennikarza zabiła Nina. To byłoby zbyt oczywiste. :) Wątpię, żeby chciała się pakować w takie bagno, tym bardziej, że nie wyszła jeszcze na dobre z jednego (mam na myśli sytuację z Rainerem). Po za tym myślę, że dla niej to zbyt brudna robota. Ewentualnie kogoś wynajęła, ale do tej opcji też się nie przychylam. Aczkolwiek motyw miała. Ale już prędzej pomyślałabym, właśnie, że to Jordan go zabił, byli umówieni, a fakt, że chłopak kogoś zabił, nie polepsza jego sytuacji (wiem to był akt samoobrony). Choć to też może być fałszywy trop. Tak czy owak, jedno jest pewne. Ten dziennikarz znał zabójce. Zanim dostał kulke zapytał się go/jej: "Co ty tu robisz?". No ale to są tylko moje spekulacje. :)

ocenił(a) serial na 9
Upsaiakita

Może ze to sekretarka Niny, nie wiem jaki miała powód, ale obstawiam że to ona xdxdxd

ocenił(a) serial na 10
katka12343

też tak pomyślałam ,że to może ona :)

katka12343

dokladnie o tym pomyslalam. co do motywu - moze nie chciala byc juz czlowiekiem-rece, wytka i zamiast tego sama opublikowac wszystkie rewelacje i zdobyc slawe?

katka12343

Tak, sekretarka. Było to w seriali. Leciał mały fragment jak Nina ogląda TV i tam własnie, że Asystentka przyznała się do zabójstwa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones