PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224239}

Fantastyczny świat Paula

Paul no Miracle Daisakusen
8,0 347
ocen
8,0 10 1 347
Fantastyczny świat Paula
powrót do forum serialu Fantastyczny świat Paula

Witam poszukuję tej bajki od lat lecz z miernym skutkiem{mam tylko kilka odcinków z
kasety
vhs}Jeśli macie jakieś namiary to bardzo prosze napiszcie na forum.

ariamds2412

Na serwerach Emule sa od kilku lat wszystkie odcinki dvdrip po wlosku,

kozako22

witam dzięki za info ale ja bym chciał znaleść z polskim lektorem tak jak na poloni 1

ariamds2412

Z lektorem nie ma szans wszystkich odcinkow znalezc,znam jedna osobe ktora ma,ale ona nie udostepni za darmo,bo to czlowiek,ktory nawet dla rodziny tego nie udostepnil i chcial 6000zl za komplet z lektorem,ja nie mam tyle niestety,bo bym mu zaplacil,jak bardzo ci zalezy na lektorze to musisz kombinowac,ja nie moge nic zrobic

kozako22

Wychodzi na to że trzeba mieć nadzieję aż polonia 1 się zlituje i wznowi emisję.Ale 6000 to już wielka przesada ! Dzięki za informacje

ariamds2412

Musze Cie zasmucic,bo kilka lat temu zebralem wiele osob ,ktore chcialy wznowienia emisji i pisalismy listy oraz meile,2 razy z w odstepach kilku lat zbieralem takie grupy i nic to nie dalo,odpisali,ze nie bedzie emisji,poniewaz jest nieoplacalna,bo niby miala mala ogladalnosc kiedys,zatem mozna czekac 10 lat i nie doczekac sie,zreszta wtedy bedziemy starzy juz i bedzie za pozno,o wiele predzej chyba jest zlozyc sie w kilkadziesiat osob dla tego czlowieka,podejrzewam,ze w innym wypadku nie doczekamy sie

kozako22

Można też ściągnąć Paula po włosku i znaleźć jakieś kilka osób które mogły by go obejrzeć i przetłumaczyć. Ale pewnie też nie chciałyby tego zrobić za darmo... no chyba, że same były by fanami bajek z Polonii 1.

mat_queen

No ale co z tego,że jest po włosku,co przyjdzie tez z tłumaczenia i zrobienia napisów?? sie liczy mieć to z lektorem,ja po włosku mogłem to mieć wiele lat temu,bo na emule było,a nie chciałem,bo jak nie moge mieć bajki z dubbingiem pl lub lektorem to wole wcale,mój kolega zna włoski ,a i tak nie chciał tego oglądać,bo myśli tak jak ja,żadna sztuka oglądać na siłe coś dlatego,że jest za darmo

kozako22

Dobrze, że ktoś to jednak ma.
Zbierz 200 osób po 30 zł i po problemie.
Z chęcią bym się dołożył do tej bajeczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones