PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014541}

Farzar

5,9 849
ocen
5,9 10 1 849
Farzar
powrót do forum serialu Farzar

6/10

ocenił(a) serial na 6

Ogólnie ujdzie. Gorszy brat "Brickleberry", który - podobnie jak "Paradise PD" - stara się kopiować niedościgniony wzór. Podobne (często nawet identyczne) postacie aczkolwiek humor o wiele bardziej klozetowo-seksualny i mniej błyskotliwy.
Po pierwszym, żenującym odcinku, jest już lepiej. Człowiek zaczyna się wczuwać i przyzwyczajać do tej konwencji. Mimo tego iż ani razu nie wybuchnąłem śmiechem to jednak często potrafiłem się uśmiechnąć gdy tylko autorzy na chwilę wychodzili z kloaki (np. szczeniaczki i pańcia).

Da się obejrzeć. Może nawet serial otrzyma kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 7
Martin von Carstein

Przecież kloczny humor to coś, dla czego ogląda się tego typu seriale ;) oczekiwałem paradise PD w kosmicznej konwencji i nie zawiodłem się, także jest ok

ocenił(a) serial na 6
kasztanowiec205

Ja w sumie miałem nadzieję na coś w stylu Brickleberry. Tam "klozetowego humoru" było mniej, starano się jak najczęściej kpić z poważniejszych tematów.
Natomiast teraz mam wrażenie, że "koaką" starają się wypełnić wszelkie luki, gdy nie mają pomysłu na lepsze żarty. Tych jest mniej (aczkolwiek np. kpiny z Disneya były fajne w PD).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones