PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154610}

Filip z przyszłości

Phil of the Future
6,7 2 203
oceny
6,7 10 1 2203
Filip z przyszłości
powrót do forum serialu Filip z przyszłości
ser_plesniowy

Skąd wiesz? Osobiscie wolalabym, zeby nie psuli tego serialu dubbingiem ;/

ocenił(a) serial na 8
Folklore

To chyba gorzej, nieprawdaż? Nienawidzę dubbingu...
Chociaż tego serialu często nie oglądam.

ocenił(a) serial na 9
ser_plesniowy

Jak można się cieszyć, że ten serial będzie z dubbingiem. Ten cały debilny polski dubbing zniszczył wszystkie dobre seriale jakie były dobre na Disney Channel

mark1618

dubbing jest lepszy niż
olejniczak, czubówna itp.. bo to oni psują.. a zwłaszcza gdy jeszcze tłumaczą piosenki ;x

ocenił(a) serial na 9
uhio123

Gdzieś Ty miał Czubówną w programach dla dzieci?

mark1618

Zna ktoś podobną piosenkę tak jak w czołówce tego serialu. Albo jakiś remix tej z czołówki ?

użytkownik usunięty
mark1618

Czubówna to raczej w programach przyrodniczych, a nie w kreskówkach.

ser_plesniowy

Nienawidzę dubbingu ! znacznie wolę lektora albo napisy. Przez dubbing serial wydaje się głupi, nie można się wczuć w postać. Jak jest lektor to po chwili go nawet nie słychać. Napisy też przejdą, powinni dawać jak idą jakieś piosenki. Oglądałam ten serial jakieś 5 lat temu i było dobrze bez dubbingu.

ocenił(a) serial na 8
ser_plesniowy

Stworzyli do tego dubbing ? Osobiście nie wyobrażam sobie innej wersji niż z lektorem.
Kiedy powstawał dubbing do Nie ma to jak Hotel, bardzo się cieszyłam : ) Byłam dzieckiem, początki polskich głosów do seriali aktorskich na DC, więc był to dla mnie szok i coś nowego ; ) Ale Phila uwielbiałam z lektorem ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones