PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626536}

Firma

The Firm
7,2 1 461
ocen
7,2 10 1 1461
Firma
powrót do forum serialu Firma

Nie rozumiem dlaczego chcą go zdjąć z anteny. Nie będzie drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
rafal547

Naprawdę? Przecież to jeden z ciekawszych seriali!

ocenił(a) serial na 7
alcazuz

Dowód: http://twoje-seriale.pl/wp-content/uploads/2012/02/lista-full-image.png

Niestety serial ma niską oglądalność w Stanach.
W tym samym dniu jest też Mentalista, Person of Interest. Poza tym w piątki lecą (choć nie jestem fanem) Grey's Anatomy, The Office i The Big Bang Theory.

ocenił(a) serial na 6
rafal547

Szkoda widziałem to piero 2 odcinki i serial mnie zaczął wciagac a tu znowu kasacja co zaczne ogladac to zaraz sie konczy po sezonie . I zauwazyłem ze seriale jakie zamawia AXN za oceanem nie królują długo Firma po jednym sezonie Nikita drugi sezon nie wiadamo czy nie bedzie ostatni , Unforgettable zapisane w pamiecie tez chyba nie jest pewniakiem na drugi sezon no i jeszcze Przeblysk Jutra . Z jednej strony do dobrze ze AXN puszcza seriale ktore za ocenem nie cieszą sie duzą ogladalnoscią ale mnie to troche irytuje.Lubie mniec swoje seriale na danym kanale i czekac na jego premie ustalac go z innym serialami czy programami innych kanalow aby wszystko sie zgadzalo .Czekac na kolejny sezon i czy zostanie szybko puszczony po amerykanskiej premierze . I dodam nie sciagam seriali z neta.

ocenił(a) serial na 9
kinoman1985

Mnie też wciągnął. Szkoda, że dostał Cancela:( Wszystkie dobre seriale anulują... I też nie ściągam. Płacimy tyle za Cyfrę+, że grzechem byłoby jeszcze ściągać.

ocenił(a) serial na 6
zorija

No ale za cyfre +to nie płacimy tylko za AXN no ale sie zgadzam po co sciagac jak mamy te seriale na AXN i dosc szybko po premierze amerykanskiej mnie tylko dziwi ze jak AXN zacznie puszczac jakis hit to nagle okazuje sie ten serial zostaje anulowany oczywiscie nie wyszystkie.

ocenił(a) serial na 10
kinoman1985

Nie no, przecież ten serial jest kapitalny! :( Istnieje jakaś petycja or something? Na fejsie proponuję dać mu "Lubię to". Jakiekolwiek działanie jest lepsze od jego braku.

ocenił(a) serial na 8
rafal547

niestety, ale jakoś dziwnym trafem prawie zawsze ściągają z anteny seriale, które mnie się bardzo podobają. Kończą je kręcić po jednym sezonie, albo po kilku odcinkach 2 sezonu i tak naprawdę nic człowiek nie wie, bo niczego nie wyjaśnili. Wkurza mnie to ;/ a tymczasem kręcą w nieskończoność jakieś denne serialiki. Cóż... taki gust Amerykanów.

as_ptas

nom, ostatni "mi" Luck skończyli produkować. Pech jakiś. A tak mnie 15. odcinek powalił na łopatki, że szok

irridium

W kółko jakieś fajne seriale ściągają. HUNG, TARA, LUCK, INVASION, JERICHO, MEN IN TREES, kończy się HOUSE i DESPERATKI. Nie ma nic nowego ciekawego. Pooglądam GRĘ O TRON i ZAKAZANE IMPERIUM. Nic poza tym.

ocenił(a) serial na 7
rafal547

Przecież to jest na podstawie książki. Nie czytałam, ale nietrudno się domyślić, że materiał jest ograniczony. Może bez sensu byłoby sztucznie to przedłużać? A serial po dotychczasowych odcinkach zapowiada się znakomicie.

ocenił(a) serial na 8
Ai_Lvara

na podstawie książki to jest film Sydneya Pollacka pod tym samym tytułem z 1993. Serial to jego kontynuacja, nad którą czuwał oczywiście Grisham. decyzja NBC odnośnie "Firmy" boli...

ocenił(a) serial na 8
Hubi_

Mnie się ta "kontynuacja" podoba bardziej niż "Firma" z Cruise'm.

Bris

zamkną wszystkie wątki w 1 sezonie po co robić z tego lost

boro1989pl

Właśnie.. nie zacząłem jeszcze oglądać serialu i teraz pytanie: czy opłaca sie ten pierwszy sezon pooglądać - w sensie czy jest urwany czy wszystko na koniec powyjaśniane?

zielak_4

To może zapytaj po ostatnim odcinku? :) Na razie wyszło ich 20, mają być jeszcze 2. Wstępnie wygląda, że może wszystko zamkną logicznie w 1 sezonie.

Spojler

Sorki. Nie zwróciłem uwagi, że się jeszcze nie skończył ;) To w takim razie jak wyjdą te dwa odcinki to daj proszę znać czy będzie normalne zakończenie!

zielak_4

No i jednak końcówka pierwszego (i równocześnie ostatniego, jak podają) sezonu jest otwarta, nic się właściwie nie wyjaśniło. Scenarzystom chyba ktoś zapomniał powiedzieć, że dalszego ciągu nie będzie... Gdyby nie ten "drobny" problem, oceniłbym ten serial pewnie na 8, a tak tylko 6.

ocenił(a) serial na 3
rafal547

Ja nie rozumiem po co go w ogóle wrzucili. Takiej bezpłciowości to chyba jeszcze nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones