PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 587
ocen
7,5 10 1 44587
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Użytkownik matiii zarzucił pomysł, a ja wprowadzam go w życie. Umieszczane tu będą wszystkie najnowsze informacje na temat serialu. Oczywiście możliwe spoilery!

CW opublikowało 22 oficjalne zdjęcie z 10 odcinka "Revenge of the Rouges", przedstawiając CCPD i Flash vs Captain Cold i Heat Wave.
http://comicbook.com/2015/01/13/the-flash-revenge-of-the-rogues-photos-feature-c aptain-cold-heat/

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Czyżby Wells zaczął spowalniać Barr'ego przez co - kraść mu speedforce dla Zoom'a?

ocenił(a) serial na 9
gregorioo

Albo ma jakiś własny i próbuje ograć Barry'ego i Zooma .

BluRay2012

Czyli chyba wszystko jasne Iris z Earth 2 zginie, Sushimaster miał rację albo to tylko trailer i ma nas zmylić .

ocenił(a) serial na 9
Taio

To jest nasza Iris. Iris z Earth 2 pojawi się w 13 odcinku, a w opisie 12 odcinka wspomniane jest, że próbując pomóc Wally'emu Iris znajdzie się w niebezpieczeństwie.

BluRay2012

Czyzby Wells co kombinowal?

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Tytuł 14 odcinka 2 sezonu - “Escape from Earth-2"

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Zdjęcia z 12 odcinka 2 sezonu "Fast Lane"
http://comicbook.com/2016/01/27/the-flash-fast-lane-photos-put-wally-face-to-fac e-with-the-flash/

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Kanadyjskie promo 12 odcinka 2 sezonu, czy Wells spowolnił Flasha?
https://youtu.be/3BhFHLO_AhI

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

No to wygląda, że tak. Co mnie osobiście się nie podoba. Wolę patrzeć jak Barry przyśpiesza aniżeli zwalnia. Wells dwulicowiec i tyle heh.

lexus123

Powiem mi ktoś czy jest możliwe że Zoom to ojciec Barry'ego Allena z Earth 2 ? Tak sobie przeglądam fora i filmy na temat Flasha i nie wiedziałem że aktor grający Henry'ego Allena grał postać The Flasha z 1990 roku . To nie może być zbieg okoliczności że glowna postać z tamtych czasów gra postać epizodyczna w serialu z roku 2014 . Oczywiście oglądając fragmenty tamtego serialu , sceny walki itp nie wymagają komentarza z mojej strony , chyba nie było takiej technologii jak teraz , ale za to postura The Flasha odzwierciedla ta z komiksu . Tak powienien wyglądać główny bohater w naszym teraźniejszym serialu . Pewnie ta teoria była już rozpatrywana ale nigdzie nie znalazłem , forum filmweba jest ogromne nie sposób wszystko znaleźć .

Taio

Dobra trochę się zagalopowalem po wpisaniu haseł do wyszukiwarki Henry Allen , Zoom możemy się sporo dowiedzieć na ten temat ale to tylko czyste hipotezy . Ale musi coś w tym być , może to ma być to extra zaskoczenie dla widza http://media.melty.it/pmedia-2773544-ajust_640-f1446996322/zoom-e-flash-serie-tv .jpg

Taio

po pierwsze to odstaw staf ziom : D hahhaa a po drugie temat już został poruszony i tak na prawdę nie wiadomo dokładnie kto to jest, a na pewno nie Henry Allen ;p

Voldoende

Jego sobowtór z E2 , jest bardziej niż prawdopodobne ale to tylko moje zdanie trzeba czekać pod koniec marca się dowiemy kto jest Zoomem .

Taio

A ja ide o zakład, że Zoom'em jest jakis czarny aktor

ocenił(a) serial na 9
mania19

Podbijam stawkę i obstawiam, że jednak NIE :D

lexus123

Zakładzik? :)

ocenił(a) serial na 9
mania19

Czarny aktor to mu głos podkłada.

BluRay2012

To, ze mu gos podkada nie znaczy, ze czarny aktor go nie gra :)

ocenił(a) serial na 9
mania19

Na jakimś zdjęciu było widać, że ma białą powiekę, tak że też obstawiam białego aktora.

ocenił(a) serial na 6
Taio

W tej chwili Henry, to dla mnie pewniak. Drugi na liście jest Joe.
Sobowtórów mają już: Wells, zaraz pojawi się Killer Frost i Deathstorm oraz chyba Barry z Iris.
Zoomem musi być sobowtór osoby bardzo bliskiej dla Barry'ego.
O ile sobowtóra takiego Cisco rozwaliłby według mnie bez mrugnięcia okiem, tak przy zabiciu sobowtóra takiego Joe czy Henry'ego mógłby mieć już jakieś dziwne jazdy i chwilowe opory i o to może właśnie chodzić twórcom.

Rola Henry'ego została w tym sezonie dziwnie ograniczona. Więcej było scen z nim, gdy siedział w więzieniu niż teraz, kiedy jest na wolności.
Może celowo go odsunęli, żeby widzowie przy natłoku tych wszystkich sobowtórów zapomnieli o Henrym, a potem odpalą bombę i z kostiumu wyskoczy ojciec Barry'ego.
Wiele też zdjęć z porównaniami krąży w necie, czy innych dziwnych, wręcz psychofanowskich teorii jak np. wyciąganie jakichś kwestii Henry'ego i Zooma - w jednym z odcinków Henry mówi Barry'emu, że łowił ryby, a w kolejnym Zoom mówi do Flasha - "Łowisz na przynętę? Ja też tak lubię/robię", czy jakoś tak.

Albo to była celowa zmyłka, albo jakieś naprowadzenie. Pewnie tożsamość Zooma poznamy około E19 czyli tak w połowie kwietnia, bo pewnie zrobią niedługo jakąś dłuższą przerwę.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Henry jako Zoom ? Nie wykluczone. Aczkolwiek po ostatnich slowach Gustina, gdzie mówił, że będziemy ździwieni, gdy zobaczymy tożsamość Zooma, bo raczej nikt się tego nie spodziewał dla mnie Henry odpada. I tak właściwie to w cale nie musi być jakiś sobowtór z E1 Może to zupełnie ktoś obcy, albo ktoś kogo jeszcze nie poznaliśmy. Albo może jeszcze lepiej... Może będzie to jakiś sobowtór z Arrow :D Bylo by nieźle i to był by zaskok.

ocenił(a) serial na 9
Taio

Czyli nie oglądałeś za dzieciaka Flasha ? Żałuj... :D To było coś, patrzeć na speedstera w latach 90' z wykorzystaniem ówczesnej techniki hehe. A tak na serio teraz, to patrząc z perspektywy czasu tamten serial, to troszki parodia, ale można bylo się paru rzeczy z życia Allena dowiedzieć i go bardziej poznać. W tym straym Flashu grała jeszcze jedna postać wysępująca teraz w serialu z 2014 :)

ocenił(a) serial na 10
lexus123

mark hammill aka trickster

ocenił(a) serial na 9
jasossik

No tak Hamill też, ale on był oczywisty. Chodziło mi o Amande Pays, która i w tym i w tamtym serialu gra i grała dr. Tine Mcgee :)

lexus123

A to nie jest czasami ta co w 11 odcinku miała pomóc RF dostać się do przyszłości ? A później miał ja zabić gdyby nie Barry ? Za dużo zbiegów okoliczności , w ciągu 2-3 ostatnich odcinków pojawili się Trickster , Tina McGee (o ile to ta osoba i się nie mylę ) no i następną osobą będzie Zoom czyli Henry to jest pewniak a słowa Gustina że będzie zaskoczenie no właśnie będzie zaskoczenie dlaczego aktor tak długo nam się na ekranach nie pojawił bo jest to gość w granatowym czy też czarnym stroju w masce i popyla 4 x szybciej niż Allen .

ocenił(a) serial na 9
Taio

Tak, to ta co była w 11 odcinku, była też w 1 sezonie, dobra znajoma Wellsa z E-1. Gustin mówił, że możemy domyślać się kim jest Zoom, ale odpowiedź nas zaskoczy. I właśnie tym zdaniem zasiał mi ziarno niepewności i przekonuje mnie, że to jednak nie Henry (bo większość obstawia jego)

ocenił(a) serial na 10
lexus123

Zawsze wszędzie ktoś mówi że nas zaskoczy i nie zaskakuje. Dla mnie to jest JOE West albo Wally West.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Zdjęcie z Earth 2 przedstawiające posąg Garricka:
https://twitter.com/canadagraphs/status/692472165401284611
Zdjęcia z 16 odcinka 2 sezonu:
http://yvrshoots.com/2016/01/shoot-the-flash-with-grant-gustin-allison-paige-as- trajectory-films-on-vancouvers-georgia-viaduct.html#.VquUsVKApzc

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

Co do zooma to nikt z was naprawde nie zwrocil uwagi na sobowtora jaya garricka z earth-1 ktory nazywa sie zolomon hunter?
W komiksach to jest wlasnie prawdziwe imie zooma. http://zap2it.com/2016/01/the-flash-who-is-hunter-zolomon-jay-garrick-zoom/

ocenił(a) serial na 7
Rufus0407

parę osób pisało o tym (chyba w wątku z ostatniego odcinka). Niemniej Zolomon Hunter nie może być Zoomem, który biega w E2, bo niemożliwe by Zoom walczył jednocześnie z Garrickiem-Flashem PRZED powstaniem mostów między światami.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Oficjalny opis 14 odcinka 2 sezonu "Escape From Earth-2"
EKSCYTUJĄCE ZWIEŃCZENIE PODRÓŻY NA EARTH-2 - na Earth-2 drużyna śpieszy się, aby znaleźć kryjówkę Zooma i prosi o pomoc z najbardziej nieoczekiwanego źródła. W międzyczasie na Earth-1 Caitlin (Danielle Panabaker) stara się dopracować Velocity-9, aby Jay (gościnnie Teddy Sears) mógł powstrzymać Geomancera (gościnnie Adam Stafford).
Premiera 16 lutego 2016 r.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Czytałem ten opis już parę dni temu i właśnie zastanawia mnie ta "pomoc z najbardziej nieoczekiwanego źródła". Jakieś typy?
Obyśmy się dowiedzieli wreszcie czegoś o Zoomie. Głównie chodzi mi o jego początki, jakie motywy nim kierują, bo wiadomo, że jego tożsamości na razie nie wyjawią.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Obstawiam Killer Frost i/lub Deathstorma. A co do Zooma, to na pewno się czegoś dowiemy.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Co powiecie na taką teorię, że Zoomem wcale nie jest nikt z obsady The Flash, a Arrow?

Aktor wcielający się w rolę Tommy'ego w Arrow udzielił wywiadu, w którym zapytano go o Flasha i LoT, a konkretnie o podróże w czasie i E-2.
Powiedział, że chętnie wróciłby w jakimkolwiek charakterze i że chciałby, by był to zły Tommy, a co do E-2 stwierdził, że byłoby to coś fantastycznego i musi pogadać o tym z producentami wykonawczymi.

Te fragmenty wywiadu sprawiły, że zacząłem się zastanawiać nad tym, że może Zoomem jest ktoś z Arrow, np. Diggle.
Diggle jako ten zły, byłby bardzo ciekawy. W sumie pasowałby mi jako Zoom.
Fani Flasha, którzy nie oglądają Arrow byliby pewnie zawiedzeni, poczuliby niesmak, ale w sumie mamy już sporo sobowtórów we Flashu - Wells, zaraz będzie Caitlin, Ronnie, Iris.

Są 3 teorie odnośnie Zooma - jest nim Henry, Joe, albo Barry. Ale Barry walczący sam ze sobą (tzn. ze swoim odpowiednikiem z E-2)?
Z resztą o ile się nie mylę niedługo poznamy Barry'ego z E-2 i będzie to zwykły koleś - nerd. Takie zdjęcia z planu niedawno widziałem, ale może to wcale nie był Barry z E-2, nie wiem.

Niedługo czeka nas kolejny crossover Flasha z Arrow. Lyla i właśnie Diggle z pomocą Barry'ego będą polować na King Sharka.
Wcześniej, to Oliver prosił go o pomoc, a teraz wygląda na to, że będą współpracować bez niego. Może to celowy zabieg, żeby widzowie Flasha jakoś przyzwyczaili się do tej postaci i potem nie czuli się oszukani, gdy okaże się, że to on kryje się pod maską Zooma.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Heh... Pisałem parę dni temu, że fajnie, by było jakby to właśnie ktoś z Arrow był Zoomem, i to był by niezły zaskok, a tu proszę takie info. Czyżbym był prorokiem hahaha :D

Azazel94

Zaskoczyłeś mnie w sumie bardziej by mi tu pasował Thomas/Tommy Merlin aczkolwiek on swoją posturą nie pasował by do Zooma , a co do Diggle jest mało znaczaca postacią we Flash ale to też dobry kandydant na Zooma ale ja i tak uważam że jest nim Henry Allen z E2 .

ocenił(a) serial na 9
Taio

Nie sugerowałbym się posturą tak do końca. Reverse Flash w masce w 1 sez. też wyglądał na bardziej posturnego faceta, a kiedy ją ściągał, albo nie drgał, bo był tam Wells (a nie dubler) to mizerniał w oczach. Eddie jedynie czym, by nie pasował za bardzo jeśli już to wzrost.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Promo 13 odcinka 2 sezonu pt. "Welcome to Earth-2"
https://youtu.be/eQqAGNFulNI

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Nowe zdjęcia z planu. Obecnie kręcona jest ta sama scena, która była w 11 odcinku 1 sezonu, czyli pierwsze starcie Flasha z Pied Piperem. Po co mieliby powtarzać scenę z przeszłego sezonu? Flashback czy znowu podróż w czasie?
http://yvrshoots.com/2016/02/shoot-the-flash-with-grant-gustin-back-at-rathaway- industries-near-vancouvers-olympic-cauldron.html#.VrHfwlKApzf

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

I jeszcze jedna spoilerowa plotka - parę osób na reddicie i twitterze twierdzi, że Rick Cosnett, czyli nie kto inny jak Eddie Thawne ma powrócić do serialu. Plotka ma wywodzić się od Kieynana Lonsdale'a, któremu wymsknęło się, że Cosnett był obecny przy czytaniu scenariusza.

BluRay2012

A gdzie nowy temat dotyczacy wczorajszego odc? jakos go nie widze :)

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Crossover z "Supergirl" oficjalnie zapowiedziany!
Flash pojawi się w odcinku "Supergirl", który zostanie wyemitowany 28 marca. Więcej szczegółów nie podano.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Tytuł 18 odcinka "Supergirl" to "Worlds Finest". Tytuł potwierdza, że Supergirl pochodzi z innej Ziemi.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

W ogóle do każdego można wysunąć teorię, że jest Zoomem. Wally West w komiksie był Flashem. :D Teraz trochę polecę. A może Barry tak często skakał do przyszłości/przeszłości, że rodziła się w nim 'ciemność' i powstał Zoom na skutek częśtych podróży w czasie. :D

A tak poważnie, to najbliżej mi do Harrego i Eddiego, tylko czemu jak Flash cofnął się by uratować matkę, sam do siebie pokazał by tego nie robić.

ocenił(a) serial na 9
MarcinKa90

Bo uratowanie matki Flasha mogło być katastrofalne dla linii czasu.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Zdjęcia z 13 odcinka "Welcome to Earth-2"
http://comicbook.com/2016/02/05/the-flash-welcome-to-earth-2-photos-released/

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Ten nerdowaty Barry i Iris z bronią jak się domyślam, to ich odpowiedniki z E-2?

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Zgadza się.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Oficjalny opis 15 odcinka 2 sezonu "King Shark"
DIGGLE (DAVID RAMSEY) I LILA (AUDREY MARIE ANDERSON) W CROSSOVERZE "ARROW" I "THE FLASH" CHCĄ DORWAĆ KING SHARKA - Gdy King Shark ucieka ze swojej celi w A.R.G.U.S. Lila (gościnnie Audrey Marie Anderson) i Diggle (David Ramsey) podróżują do Central City, żeby ostrzec Flasha (Grant Gustin). King Shark pojawia się w domu Westów i atakuje Joe (Jesse L. Martin), Iris (Candice Patton), Wally'ego (Keiynan Lonsdale) and Barry'ego.
Premiera 23 lutego 2016 r.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Plakat z Killer Frost
https://scontent-mia1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/12719528_9911570143099 35_7663392512549152733_o.jpg

Ktoś taki jak Griffin Grey pojawi się w kwietniu.
http://dc.wikia.com/wiki/Griffin_Grey_%28New_Earth%29

Zostało jeszcze maksymalnie 4 nieobstawione przez złoczyńców odcinki, a wieści o Mirror Masterze i Dr. Alchemy wciąż brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones