Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 1 Flash Sezon 1, Odcinek 15
Odcinek Flash (2014-2023)

Nie w porę

Out of Time 42m
7,7 1 886
ocen
7,7 10 1 1886
Flash
powrót do forum s1e15

S01E15

ocenił(a) serial na 9

Normalnie uwielbiam takie spekulacje na temat podróży w czasie, z jednej strony są przytłaczające bo nie ma możliwości zrozumienia i wyjaśnienia ich w jakikolwiek sposób, ale z drugiej strony to dzięki nim nasz mózg ma okazję trochę poćwiczyć przez co może zmądrzejemy co jest dobre bynajmniej dla mnie.
Ale do rzeczy to co było w tym odcinku to istny chaos. Jeśli dr. Wells jest z przyszłości( choć w sumie o tym nie wspomniał ale raczej nie z przeszłości) ciekawą rzeczą jest to skąd ma tą moc i jak i po co się znalazł w tych czasach.
* ciekawostką jest to że jakikolwiek powód dla którego się znalazł w przeszłości i tym bardziej że spędził w niej już długi okres czasu to jego przyszłość mogła się zmienić i to bardzo więc w sumie to mógł się nawet nie urodzić.
Coś naprawdę złego musiało przydarzyć się Eddiemu i że jest on jego krewnym postanowił się zemścić na Barrym zabijając go, przez co Barry nie odbił by Eddiemu Iris, czy coś w tym stylu.
Chodź z drugiej strony to GDZIE JEST POCZĄTEK! jeśli Barry nie został by bez matki i zarazem ojca który poszedł do więzienia nie zostałby flashem, śledczym w policji i wiele innych możliwości, chyba, że FLASHEM by został bo może wybuch akceleratora i tak miał się wydarzyć i meta ludzie mieli zaistnieć stąd też moce dr. Wellsa który jest osobą z przyszłości.
Osoba która chce podróżować w przyszłość ma na to większe szanse bo wszystko co ją spotka ma się dopiero wydarzyć, trudniej jest już ogarnąć cofnięcie się w przeszłość bo jeśli będziemy chcieli ją zmienić to w żaden sposób tego nie zrobimy bo np. złamie sobie rękę i pomyśle, że nie chce mi się czekać 3 tygodnie aż się zagoi no to postanawiam wyruszyć w przeszłość i ostrzegę siebie samego żebym uważał na rękę, więc ten ja z przeszłości będzie ostrożniejszy i nie złamie sobie ręki ale ten ja z przyszłości nagle znika i przestaje istnieć bo ręka już złamana nie będzie i on nie będzie miał potrzeby wyruszać w przeszłość, po prostu tworzy się taki paradoks czasowy.
Kończąc już moje poematy na ten temat :P chciałbym zaznaczyć, że jestem fanem takich paradoksów czasowych i mógłbym serial The Flash wziąć pod lupę tak że bym książkę mógł napisać.

ocenił(a) serial na 9
gronek31

zapomniałem dopisać, że skoro dla dr. Wellsa Cisco już dawno nie żył to, mogło być tak że Cisco dożył do starości i zyskał miano geniusza naukowca, dr. Wells mógł czytać jego pracę o których później mówił samemu Cisco, więc jak już się wszyscy domyślają czas dr. Wellsa uległ tym bardziej zniszczeniu zabijając Cisco bo, może nie posiąść on wiedzy z prac Cisco jeśli faktycznie miałby Cisco zostać jakimś dr geniuszem a skoro zginął tak młodo czas uległ zmianie.
W następnym odcinku zastanawiam się jak Barry będzie zmieniał przyszłość, bo juz jeden wątek został pod koniec ukazany, stał tam na ulicy gdzie były psy, taxi, TEN SAM czas na zegarze itd. ale tamtego Barrego tam nie było więc co się z nim stało i jak niby zmieni tą przyszłość bo jeśli zdąży zabić Mardona zanim ten stworzy to tsunami to Barry nie stworzy fali powietrza i nie zacznie biec tak szybko i nie cofnie się w czasie

ocenił(a) serial na 8
gronek31

mnie zastanawia czemu Wells powiedział, że Cisco już dla niego od setek lat nie żyje, bo po odcinku mysle, że wydarzenia, które zdarzyły się po tym gdy ta babka wkurzała się, że sie spozni, po prostu sie nie zdarzyły, Flash ze swoją wiedzą nie doprowadzi do kalectwa kapitana i pewnie Iris nie powie Barryemu o podejrzeniach co do Wellsa, bo przeciez w trailerze był Wells przy spotkaniu z Atomem, wiec restart i tylko szkoda, ze przez telefon nie powiedziala Caitlin o Wellsie, ale to serial, bo z tą wiedzą by Barry wiedział, ze Wells to Reverse, a tak to wie, że może powstrzymać wlasnie zranienie kapitana i porwanie Westa i przez te zmiany w czasie Eddyemu odbije najwidoczniej, cos sie zmieni albo po prostu zobaczy milosc Barryego i Iris i dlatego go uderzy

ocenił(a) serial na 7
gronek31

Wells mowi Cisco, ze ten juz od dawan nie zyl bo po prostu on jest z dalekiej przyszlosci. A te cale paradoksy z zabiciem Cisco niema po co w ogole rozwazac bo przeciez Barry cofnal sie w czasie pod koniec tego odcinka do momentu gdzie Cisco jeszcze zyje. Pewnie w jakis sposob wydazenia potocza sie inaczej i Cisco nie odkryje sekretu Wellsa, a ten z kolei go nie zabije.

gronek31

o tak rozprawy o paradoksach podróży w czasie razem ze skrótem dr pisanym z kropką i używaniem bynajmniej zamiast przynajmniej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones